Wiem, że wielu z Was potrzebuje planować swój harmonogram z solidnym wyprzedzeniem. Urlopy, wyjazdy, inne zobowiązania – tego nie da się załatwić z dnia na dzień. Dlatego postanowiłem uaktualnić harmonogram szkoleń ChangeMakers do końca 2015 roku, tak, żebyś mógł łatwo zaplanować sobie udział w szkoleniach, które Cię interesują.  Terminy kolejnych szkoleń, na 2016, będą tam również systematycznie dodawane. Na razie chciałem Ci jednak opowiedzieć o szkoleniach, z których możesz skorzystać w 2015 :)

O ile nie pisze inaczej, szkolenia odbywają się w Warszawie. A dodatkowo, aby zachęcić Cię do spróbowania różnych szkoleń jednodniowych, rezerwując szkolenia do końca wakacji możesz skorzystać z oferty 3+1 – zapłać za trzy szkolenia jednodniowe, czwarte dostaniesz gratis!

Wszystkie szkolenia za wyjątkiem Metafor Ruchu mają limit 12 uczestników.


Co czeka na Ciebie w 2015?

Above view of successful businesswoman lying on green grass with laptop near by

Skuteczna Komunikacja i Perswazja (25 VII 2015) – czyli jak łatwiej dogadywać się z ludźmi, łatwiej zrozumieć ich potrzeby oraz sposób myślenia i skorzystać z tej wiedzy aby lepiej do nich dotrzeć. Jeśli chcesz łatwiej budować relacje, to szkolenie dla Ciebie.


Skuteczność Osobista (31 VII 2015) – jak skuteczniej organizować swój dzień, łatwiej osiągać swoje cele, trafniej podejmować decyzje i kreatywnie rozwiązywać problemy stojące na Twojej drodze.


Podstawy Skutecznej Sprzedaży (1 VIII 2015) – jak sprzedawać tak, by klienci kupowali, byli zadowoleni i wracali? Prowadzi Norbert Paradowski, sprzedawca, trener, absolwent Szkoły Trenerów ChangeMakers.


Podstawowe Kompetencje Trenerskie (7 VIII 2015) -osobom, które rozważają udział w dłuższej Szkole Trenerów, to szkolenie da okazję lepiej ocenić korzyści, jakie da takie szkolenie. Tym, którzy nie planują kariery trenerskiej, to szkolenie pomoże w lepszym uczeniu w codziennym życiu.


Wprowadzenie do Beyond NLP (8 VIII 2015) – jeśli chcesz odkryć Beyond NLP, ale wciąż jeszcze wahasz się przed zaangażowaniem na 9-dniowe szkolenie, to jednodniowe szkolenie wprowadzające pozwoli Ci poznać nieco spośród praktycznych i prostych do wprowadzenia narzędzi, jakie oferuje ta metoda.


Dynamic Mindscapes (4 IX 2015) – autorska metoda pracy z aspektami tożsamości, Dynamic Mindscapes pozwoli Ci lepiej zrozumieć siebie, zaleczyć wewnętrzne konflikty i łatwiej osiągać swoje cele.


Determinacja w Działaniu (5 IX 2015) – motywacja, czyli jak robić, żeby się chciało działać. Determinacja, czyli jak robić, żeby działać nawet gdy się nie chce. Na tym szkoleniu poznasz je obie i nauczysz się łączyć je dla optymalnej skuteczności działania.


Wystąpienia Publiczne bez Tremy (17-18 IX 2015) – jak skutecznie występować – na scenie, na zebraniu, przed kamerą? Jak pozbyć się tremy i usprawnić swoje wystąpienia? Prowadzi Beata Rzepka, absolwent Szkoły Trenerów SET, ekspert medialny TVN24 Biznes i Świat.


Praktyk Beyond NLP (19-27 IX 2015) – sztandarowe szkolenie ChangeMakers, niezwykel wysoko oceniane przez uczestników, teraz w jedenastej już edycji. Skuteczna komunikacja, lepsze relacje, wydajna sprzedaż, zarządzanie emocjami i czasem, lepsze planowanie i trafniejsze podejmowanie decyzji… A to i tak nie wszystko, czym zajmiemy się w toku tego przełomowego szkolenia!


Praktyczna Improwizacja (10 X 2015) – jak improwizować w codziennym życiu i jak korzystać z narzędzi improwizacji na codzień? To szkolenie dostarczy Ci do tego narzędzi.


Pewność Siebie w Praktyce (11 X 2015) – skuteczne, przetestowane na ponad tysiącu klientów techniki z zakresu budowania większej pewności siebie w każdej sytuacji. Wystąpienia publiczne, relacje z ludźmi, sprzedaż, czy po prostu codzienne samopoczucie – jeśli masz problemy z pewnością siebie, to szkolenie pomoże Ci je przepracować.


Wystąpienia Publiczne bez Tremy (17-18 X 2015) – jak skutecznie występować – na scenie, na zebraniu, przed kamerą? Jak pozbyć się tremy i usprawnić swoje wystąpienia? Prowadzi Beata Rzepka, absolwent Szkoły Trenerów SET, ekspert medialny TVN24 Biznes i Świat.


Jak Zbudować Szczęśliwy Związek (25 X 2015) – co robić, aby zwiększyć szanse na to, że nasz związek będzie udany i szczęśliwy? Zabierz partnera/partnerkę, najlepiej razem pracować nad związkiem, a ja w uznaniu dla tego faktu proponuję zniżkę 50% dla drugiej osoby :)


Pokonaj Stres (7 XI 2015) – jak radzić sobie ze stresem, okiełznać go i wykorzystać jako narzędzie do większej skuteczności?


Podstawowe Kompetencje Coachingowe (8 XI 2015) – osobom, które rozważają udział w dłuższej Szkole Coachingu i ChangeWorku, to szkolenie da okazję lepiej ocenić korzyści, jakie da takie szkolenie. Tym, którzy nie planują kariery coacha, to szkolenie pomoże korzystać z narzędzi coachingowych w codziennej pracy oraz autocoachingu.


Metaphors of Movement z Andrew Austinem (19-22 XI 2015) – cztery dni szkolenia z twórcą metody Metaphors of Movement, błyskotliwym brytyjskim terapeutą i trenerem, Andrew Austinem. Poznaj głęboką strukturę metafor kształtujących nasze codzienne myślenie i funkcjonowanie. Naucz się je wykorzystywać do lepszego rozwiązywania problemów, skuteczniejszego przekonywania czy w celach coachingowo-terapeutycznych. Szkolenie w języku angielskim z konsekutywnym tłumaczeniem na polski.


Szkoła Trenerów (28 XI 2015 -20 III 2016) – 12*dni intensywnego treningu trenerskiego w sześciu dwudniowych zjazdach, obejmujących wszystko od badania potrzeb i projektowania szkoleń, przez prowadzenie ich, kontakt z grupą i trudne sytuacje trenerskie, aż po budowanie marki na rynku trenerskim. Kompleksowy program szkoleniowy, prowadzą Artur Król oraz Beata Rzepka.

*14 w siedmiu zjazdach dla praktyków Beyond NLP


Wprowadzenie do Beyond NLP (3 XII 2015) – jeśli chcesz odkryć Beyond NLP, ale wciąż jeszcze wahasz się przed zaangażowaniem na 9-dniowe szkolenie, to jednodniowe szkolenie wprowadzające pozwoli Ci poznać nieco spośród praktycznych i prostych do wprowadzenia narzędzi, jakie oferuje ta metoda.

Podziel się tym tekstem ze znajomymi:
Następny wpis
Poprzedni wpis