W 2017 z różnych przyczyn ograniczyłem mocno szkolenia otwarte. W 2018 chciałbym ten trend nieco zmienić, dlatego przygotowuje szereg otwartych tematów, które będziecie mogli zgłębić. Na razie przedstawiam program na pierwszą połowę roku, program na drugą już wkrótce.

Co ważne, do 5 stycznia włącznie wszystkie te szkolenia dostępne są z dodatkową, 20% zniżką urodzinową na MindStore :)

Czego więc możesz oczekiwać w ramach szkoleń w pierwszym półroczu 2018? Wszystko w Warszawie, oczywiście :)


Powraca kilka klasycznych tematów szkoleniowych, w tym dwa, o które regularnie prosiliście w mailach – Projektowanie Szkoleń oraz Gry Statusowe.  Pod koniec półrocza powrócą też klasyczne Pewność Siebie w Praktyce oraz Determinacja w Działaniu.


Gry statusowe to aktywny warsztat poświęcony praktycznemu treningowi zachowań statusowych. Dużo na blogu już pisałem o statusie, o tym jak sygnalizujemy dominację i uległość w każdej chwili naszego życia i jak możemy te sygnały wykorzystać do usprawnienia naszej komunikacji, autorytetu czy lepszego rozwiązywania konfliktów. To szkolenie to praktyczne eksperymenty z tego zakresu. 3 lutego 2018


.

Projektowanie Szkoleń to dwudniowy warsztat przeznaczony dla trenerów i osób, które chcą trenerami zostać. Jak skonstruować szkolenie tak, by zapewnić największe zaangażowanie uczestników? Jak zadbać o ich bezpieczeństwo i lepsze zrozumienie tematu? Szkolenie z którego korzystali zarówno początkujący trenerzy, jak i wyjadacze z wieloletnim doświadczeniem. 24-25 lutego.


Determinacja w Działaniu i Pewność Siebie w Praktyce to powracające klasyki ChangeMakers, szkolenia dla tych, którzy zamiast e-learningowych wersji chcą przejść przez ten proces w formacie 1:1. Intensywne dni pracy nad pewnością siebie oraz zdeterminowanym działaniem. 23 (Pewność Siebie) i 24 (Determinacja) czerwca.


W ofercie pojawi się kilka szkoleń typowo biznesowych, przetestowanych solidnie w formacie zamkniętym i dostępnych teraz także dla pojedynczych osób. Są to przede wszystkim Umiejętności Menadżerskie, Poziom 1 oraz Negocjacje, Poziom 1


Umiejętności Menadżerskie, Poziom 1 to warsztat wypracowany podczas szkoleń setek menadżerów z różnych branż. Pigułka praktycznej wiedzy z zarządzania, skupionej na konkretnych działaniach, które uczestnicy mogą wprowadzić w swoim zespole już od dnia szkolenia. 8-9 marca 2018.


Negocjacje, Poziom 1 to szkolenie z zakresu podstawowych kompetencji negocjacyjnych. Jednak już te podstawy są czymś, co może dać ogromną przewagę w codziennych negocjacjach, w których większość uczestników nie dysponuje żadnym przygotowaniem i negocjuje metodą prób i błędów. 24-25 maja.


Mam też kilka zupełnych nowości. Dla trenerów mam jednodniowe szkolenie z zastosowania gier planszowych jako narzędzi w szkoleniach. A dla wszystkich Szkołę Debaty…


Gry Planszowe w Szkoleniach – eksperymentalny warsztat łączący moje ogromne hobby, jakimi są planszówki, z moją pracą, jaką są szkolenia. Jak wykorzystać mechanizmy z gier w uatrakcyjnianiu szkoleń? Jak bezpośrednio przenieść gry, a jak zaprojektować własne ich elementy? To wszystko  już 14 kwietnia :)


Szkoła Debaty, Poziom 1 – spotkałem się już z uwagami, że nikt mnie nie przegada, że jestem w stanie każdą dyskusję obrócić na swoją korzyść. Jest w tym nieco pochlebnej przesady, ale faktem jest, że dyskutuję dużo i po prostu to umiem. Część z Was dawała znać, że chciałoby się tego odemnie nauczyć. Cóż, cykl szkoleń Szkoła Debaty będzie służył właśnie temu. Zaczynamy od Poziomu 1, kolejne będą się pojawiały wedle chętnych :) Startujemy 2-3 czerwca.


Oprócz tego standardowo mamy w tym roku Praktyka i Mastera Beyond NLP. Prawdopodobnie będzie to jedyny Praktyk Beyond NLP w 2018- w drugiej połowie roku chcę przetestować inne dłuższe szkolenie i prawdopodobnie nie uda mi się już znaleźć terminu na drugą edycję Praktyka. Dlatego jeśli chcesz wziąć udział w Beyond NLP w 2018, to najlepsza na to okazja. Jeśli zaś ktoś nie jest pewien, na początku lutego planowane jest jednodniowe Wprowadzenie do Beyond NLP. Krótkie, jednodniowe szkolenie, które pomoże Ci odkryć czy Beyond NLP jest czymś „dla Ciebie” i wdrożyć w życie kilka praktycznych technik lepszej komunikacji czy skuteczniejszego działania.


To tyle jeśli chodzi o szkolenia stacjonarne na pierwszą połowę 2018. Oprócz tego oczywiście aktywnie działam online, będziemy też pewnie mieli okazję spotkać się na różnych konferencjach i w innych sytuacjach. Jeśli masz jakieś pytania lub oczekiwania – daj znać :)Masz pytanie z zakresu kompetencji miękkich/soft skills? Kanał Self Overflow dostarcza odpowiedzi z tego zakresu, dostosowanych w szczególności do potrzeb osób z sektora IT. Co tydzień nowe filmy z odpowiedziami na pytania od naszych widzów!

Przykładowe pytania:

 

Podziel się tym tekstem ze znajomymi:
Następny wpis
Poprzedni wpis