O autorach

www.dianadomin.com

Artur Król

Kim jestem: Jestem psychologiem, od około dzięsieciu lat pracuję z ludźmi jako coach i trener. Zaczynałem od dwóch lat pracy za darmo, dla zdobycia doświadczenia. Zdecydowałem się na taki bezpłatny okres nauki, ponieważ zawsze zależało mi na tym, by ludzie którzy mi płacą, dostawali w zamian coś wartościowego i przetestowanego.Od 2007 roku prowadzę firmę ChangeMakers, w ramach której pracuję z ludźmi indywidualnie, trenuje grupy i występuję jako mówca. Organizuje również szkolenia dla ekspertów w dziedzinie osobistej z zachodu.


Czym się zajmuję: Najtrafniejszy termin opisujący moją pracę i pasję nie ma niestety polskiego odpowiednika. Jest nim angielskie słówko „ChangeMaker”, które jest też tytułem tego bloga.

Tym właśnie się zajmuję – jestem kimś, kogo zadaniem jest wprowadzanie zmian. Czasami są to zmiany w tym jak myślą i podchodzą do swoich problemów i wyzwań moi klienci coachingowi. Kiedy indziej są to zmiany u osób biorących udział w szkoleniach, które prowadzę lub które organizuje. Są to też zmiany w myśleniu i życiu osób, czytających moje materiały oraz w końcu – co równie ważne – w życiu i myśleniu moim i bliskich mi ludzi.

Więc to by było na tyle – na razie. Jeśli chcesz poczytać trochę więcej o tym jak zwykle pracuję, zapraszam na główna stronę coachignową: www.krolartur.com

Możesz też chcieć sprawdzić inne moje strony:

www.changemakers.pl – moja strona szkoleniowa

www.beyondnlp.pl -moja strona n.t. NLP i Beyond NLP

www.niedzielnigracze.pl – blog n.t. planszówek, który prowadzimy z żoną

www.caferoyal.pl – blog o wszystkim i o niczym :)