Jednym z projektów, nad którymi ostatnio pracowałem, jest nowa strona poświęcona wyłącznie tematyce Beyond NLP. Znajdziesz tam ( www.beyondnlp.pl ), szereg materiałów oraz aktualne szkolenia z zakresu Beyond NLP.

beyond2Przy okazji przygotowywania tej strony i zbierania dodatkowych informacji n.t. usprawniania efektywności procesu szkoleniowego trafiłem na przekonujące dane n.t. skuteczności wsparcia poszkoleniowego w postaci indywidualnych konsultacji n.t. metod praktycznego wdrożenia poznanych umiejętności w życie. Tego typu konsultacje znacząco zwiększają poziom wdrożenia oraz realne, poszkoleniowe efekty uczestników, dlatego postanowiłem, że uczestnicy szkoleń Beyond będą mieli dostęp do takich konsultacji – oczywiście gratis. Rynkowa wartość takich konsultacji to, w zależności od pakietu przypisanego do szkolenia, między 500 a 2000 zł (wg. cennika). Chcę je jednak robić nieodpłatnie, z banalnie prostego powodu – zależy mi na tym, by Beyond NLP, już teraz będący prawdopodobnie najbardziej innowacyjnym i skutecznym praktykiem na rynku, dawał jeszcze lepsze efekty uczestnikom.

Bo koniec końców, to jedna z rzeczy niezbędnych do tego, by odczarować negatywny obraz NLP w Polsce.


W tym celu chcę też podjąć kilka innych kroków, stąd m.in. dobór programu promocji do długoterminowych celów projektu. Są to m.in.

zniżka dla praktyków i masterów po innych kursach NLP –  wiele takich osób odzywa się zniechęcona tym, że była na takim szkoleniu i nie miała po nim żadnych realnych efektów, wciąż nie potrafią stosować nawet podstawowych technik NLP i przez to przestaje ufać całej działce. Dlatego mówię wprost – jest alternatywa, są takie metody pracy, dzięki którym nauka NLP może być nie tylko przyjemna, ale przede wszystkim i co najważniejsze: skuteczna i efektywna.

zniżka dla osób przychodzących z przyjaciółmi – bo choć w światku rozwojowym jest może nieco znane, to poza nim niespecjalnie ktokolwiek słyszał o NLP, a jeśli już, to różne dziwne rzeczy. Dlatego ważne jest, by szkolenia z tematu były nie tylko przystępne cenowo, ale wręcz promowały udział wielu osób.

indywidualna zniżka dla naukowców – powiedzmy sobie szczerze, świat nauki akademickiej płaci dość kiepsko, zwłaszcza w Polsce, a to z natury odcina wielu naukowców od możliwości zapoznania się z takimi rzeczami jak NLP. A potem efektem tego są różne potworki – badania rzekomo weryfikujące tezy inspirowane NLP, a w praktyce sprawdzające rzeczy zupełnie z tematem nie związane (a niekiedy wręcz przeciwieństwa tez, pod jakimi mogłoby się podpisać NLP. Czas to zmienić, stąd ta propozycja.


Czy to wystarczy do usprawnienia wizerunku NLP i promocji NLP? Jak zawsze, to kamyczki dorzucane do wielkiej góry. Ale warto je dorzucać :)

Zapraszam na www.beyondnlp.pl


Masz pytanie z zakresu kompetencji miękkich/soft skills? Kanał Self Overflow dostarcza odpowiedzi z tego zakresu, dostosowanych w szczególności do potrzeb osób z sektora IT. Co tydzień nowe filmy z odpowiedziami na pytania od naszych widzów!

Przykładowe pytania:

 

Podziel się tym tekstem ze znajomymi:
Następny wpis
Poprzedni wpis