Spotkałem w życiu naprawdę dużo materiałów n.t. komunikacji. Szkoleń, nagrań wideo i audio, książek.

A potem, przez zupełny przypadek, trafiłem na “Impro” Keitha Johnstone’a, które kładło wszystkie inne tego typu rzeczy na łopatki.

A to nie koniec: “Impro for Storytellers”, jego główna książka, okazała się dziesięć razy lepsza!

Takiej ilości informacji n.t. tego jak działają ludzie, jak się komunikują, takiego bogactwa obserwacji i rozwiązań nie znalazłem nigdzie indziej. Nic nawet nie próbowało się zbliżać.

To wszystko – w książce dla reżyserów i aktorów teatralnych. Dla osób chcących zajmować się teatrem improwizacyjnym.

Od tego czasu, jedno było dla mnie jasne – chcę się nim zająć. Chcę się nauczyć improwizować. Chcę przetestować w praktyce ogromne bogactwo ćwiczeń i rozwiązań, jakie poznałem dzięki Johnstone’owi. To, że miałem okazję po kilku latach uczyć się u niego osobiście, jedynie utrwaliło to przekonanie.

Dlatego z wielką przyjemnością mogę zaprosić tych z Was, którzy mieszkają w Warszawie na cotygodniowe spotkania Klubu Improwizacji. Spotykamy się we wtorki, zaczynając od najbliższego, 7-go października, w godzinach 18.30-21.30, przy ul. Żurawiej 22/613. I ćwiczymy, bawimy się i jeszcze raz ćwiczymy, eksplorując ogromne bogactwo narzędzi i scenek improwizacyjnych.

Liczba miejsc ściśle ograniczona, dlatego tym bardziej zapraszam :)


Moja nowa książka, "Status: Dominacja, uległość i ukryta esencja ludzkich zachowań" jest już dostępna w formie e-booka! Tylko na Mindstore.pl 

 

Podziel się tym tekstem ze znajomymi:
Następny wpis
Poprzedni wpis