E-kursy rosną w siłę

Tak jak zapowiadałem przy okazji premiery kursu Skuteczna Nauka, kolejne e-kursy rozwojowe będą się teraz pojawiały częściej. Właśnie na Mindstore pojawił się kolejny kurs, Pokonaj Małomówność, który dostępny jest zarówno w promocyjnym pakiecie, jak i pojedynczo, w formie oddzielnych lekcji. Kolejne materiały są już nagrane i w toku obróbki – będą to m.in. materiały n.t. planowania celów czy radzenia sobie z trudnymi emocjami.

Materiały mają być, z założenia, dostępne w bardzo przystępnych cenach. Pojedyncza lekcja (5-15 minut wideo + krótki materiał w PDF) ma kosztować mniej niż piwo lub kawa. Będą też całe “pakiety autocoachingowe”, przeznaczone dla różnych problemów (np. pewność siebie) i dostępne w cenie wyraźnie niższej niż cena osobistej sesji. W połączeniu z licznymi wydanymi książkami, w tym z całkowicie darmowym Rozwojem Osobistym dla Początkujących, tworzy to pokaźną i nieustannie rosnącą bazę praktycznych, skutecznych rozwiązań dostępnych na każdą kieszeń.

W planach są również wersje tych kursów i materiałów przeznaczone na rynek zachodni.

www.dianadomin.com

Co ważne, materiały te nastawione są na maksymalną koncentrację wiedzy – bez bajeczek czy wplecionych reklam zabierających miejsce realnym materiałom. Po prostu, jeśli płacisz za wiedzę i umiejętności – to masz dostać wiedzę i umiejętności, a nie reklamę kolejnego produktu… zawierającego głównie reklamy kolejnych produktów. To smutny “standard” u niektórych osób w branży i trzeba temu wprost powiedzieć NIE.

Ciszę się, że udało się w końcu dojść do tego etapu. Wymagało to dużo pracy, ale liczę na to, że te książki, kursy i materiały pomogą wielu osobom w usprawnianiu ich życia.


Ceny szkoleń

Dla mnie daje to natomiast większą swobodę w kształtowaniu cen swoich kursów stacjonarnych. Zawsze dotychczas hamowałem się tym, aby były one dostępne dla każdego – przez co wielu klientów zwracało mi uwagę, że ich ceny są mocno zaniżone w stosunku do konkurencji rynkowej (zwłaszcza, gdy doda się do tego kwestię zawartości merytotycznej).

Teraz sytuacja się zmienia, więc od 2016 kursy, które prowadzę również będą nieco droższe. Typowa stawka w przedpłacie za jednodniowe szkolenie wynosi obecnie 195 zł, od 2016 będzie to 295zł. Cena po przedpłacie, 345, zmieni się na 495 zł. Wciąż natomiast zachowane będą wszystkie standardowe promocje (np. 50% dla drugiej osoby czy zniżka dla naukowców zainteresowanych badaniem jakiegoś aspektu danej tematyki).

Zmianie ulegnie także cena Praktyka Beyond NLP, która pozostała niezmieniona przez 11 edycji. W przedpłacie będzie on kosztował 2970 zł, po terminie przedpłaty 4070 – w cenie tej mieści się 9 dni szkolenia oraz dwie półgodzinne indywidualne konsultacje wdrożeniowe. Z tego względu, jeśli zastanawiasz się nad udziałem w Praktyku Beyond NLP, nie ma co czekać i warto wybrać się na edycję wrześniową – kolejne będą już po prostu droższe.


Ceny Coachingów

Pewnej zmianie ulegną także stawki coachingowe. W momencie wprowadzenia na rynek e-kursów do autocoachingu z danej tematyki, sesje dotyczące tych konkretnych problemów nieco podrożeją. (Obecnie planuje przygotować takie kursy z zakresu pewności siebie oraz z zakresu odkochania.) Czysto po ludzku – pracowałem już z taką ilością klientów z tymi problemami, że robi się to nieco powtarzalne i chce zachęcić klientów do samodzielnej pracy nad nimi.

Zmienią się również stawki za płatność ratalną w przypadku pakietów rocznego i półrocznego (stawki za płatność jednorazową pozostaną na obecnym poziomie).


Trening indywidualny

Oprócz coachingu i changeworku pojawi się także opcja treningu indywidualnego – dla osób którym nie pasują typowe terminy szkolenia, chciałby je bardziej rozłożyć w czasie, itp. W ramach takiego treningu przewiduję opcję zapewnienia dodatkowych osób do ćwiczeń, dla zwiększenia zakresu poznawanych umiejętności – jeśli tylko taka będzie chęć klienta.


Coaching i szkolenia po angielsku

W ofercie pojawi się również opcja indywidualnej pracy oraz szkoleń w języku angielskim – dla ekspatów i obcokrajowców, firm gdzie językiem służbowym jest angielski oraz po prostu wszystkich zainteresowanych taką opcją. Na ten moment nie przewiduję szkoleń otwartych po angielsku, ale kto wie?


Okazja na darmowy coaching

W związku z tymi wszystkimi e-kursami będę potrzebował nagrać kilka sesji z klientami – niektóre do zastąpienia starych materiałów takich jak sesje dostępne na stronie (pozostaną one dostępne dla wszystkich, są po prostu nieco stare), inne do wykorzystania we fragmentach materiałów jako demonstracje ćwiczeń, a jeszcze inne jako pełne sesje stanowiące dodatkowy element np. kursu autocoachingowego. Z tego względu będę oferował darmowe sesje, w zamian za prawo do wykorzystania nagrania z sesji lub jego fragmentów.

Szczególnie interesują mnie:

  • wszelkiego rodzaju problemy biznesowe
  • problemy z pewnością siebie
  • “złamane serce”/”odkochanie”
  • paruresis
  • ZJD (tu coaching jako narzędzie wspomagające, podstawowym rozwiązaniem na ZJD jest wg. badań zmiana diety)
  • osoby dla których pierwszym językiem jest język angielski (lub które mówią po angielsku na poziomie proficiency lub lepszym) i które interesują sesje w tym języku

Ale każda oferta będzie rozpatrzona. Planuję nagrać w sumie do 10 takich sesji, więc kto pierwszy, ten lepszy. Aby się zarejestrować, wypełnij standardowy kwestionariusz przedsesyjny, zastrzegając że interesuje Cię darmowa sesja w zamian za prawa do nagrania i wyślij go na artur@krolartur.com Kwestionariusz znajdziesz tutaj.


Po co to wszystko?

Wszystkie te zmiany mają na celu stworzenie jasnej ścieżki rozwojowej dla wszystkich zainteresowanych.

1. Jeśli chcesz po prostu zmienić parę rzeczy w swoim życiu, masz książki, materiały na blogu, e-kursy, itp. Łatwo dostępne, darmowe lub tanie, a przy tym praktyczne i łatwe do wykorzystania.

2. Jeśli chcesz takie zmiany wprowadzić szybciej i łatwiej, albo jeśli potrzebujesz dodatkowej, osobistej uwagi i indywidualnego podejścia, możesz skorzystać ze szkoleń lub z pracy jeden-na-jeden.

Niezależnie od tego, którą opcję wybierzesz, moim celem jest zapewnienie Ci najwyżej klasy praktycznych i skutecznych rozwiązań, dopasowanych do Twoich potrzeb i oczekiwań. Tak, by łatwiej Ci było zmieniać się i osiągać rezultaty – bo przecież o to chodzi w rozwoju osobistym :)Książka "Status: Dominacja, uległość i ukryta esencja ludzkich zachowań". Unikatowy tom, wprowadzający Cię w te aspekty ludzkiej komunikacji, które z jakiegoś dziwnego powodu są w psychologii społecznej pewnym tabu. Cóż - ich zrozumienie jest tym bardziej cenne. 

Dostępna w druku i jako e-book, tylko na MindStore.pl

 

Podziel się tym tekstem ze znajomymi:
Następny wpis
Poprzedni wpis