To było DUŻO pracy :) Podszedłem do tematu bardzo ambitnie, chcąc zrobić e-kurs z dedykowanymi nagraniami wideo (w odróżnieniu od dość typowych w branży nagrań szkoleń stacjonarnych) oraz ze specjalnie przygotowanymi lekcjami tekstowymi.

nauka8

Nie przewidziałem, że przygotowanie lekcji w jakości jakiej będę chciał będzie wymagało, tak naprawdę, napisania całej książki o skutecznym uczeniu się – bo jak inaczej określić fakt, że część tekstowa kursu to prawie 110 tysięcy znaków? Z tego spokojnie zebrałaby się książka :)

Nic więc dziwnego, że przygotowanie kursu opóźniało się, wciąż było coś co doszlifowania i rozbudowania.

I w końcu JEST!

13 lekcji wideo i 13 rozszerzonych lekcji tekstowych. Ponad 20 ćwiczeń. 100% konkretów. Zero lania wody. Zero reklamowania innych kursów. Po prostu esencja wiedzy w zakresie skutecznej, wydajnej nauki. Znajdziesz go tutaj, na Mindstore.

A poniżej znajdziesz mały przykład materiału wideo:

Oraz Lekcja 5 Skuteczna Nauka.

Zachęcam do zapoznania się z kursem, a niedługo dowiesz się o kolejnych projektach (tym razem już prostszym i szybciej dostępnym) jakie pojawią się na Mindstore :) Tym bardziej, że do niedzieli 19-go (lub dla pierwszych 100 osób) dostępny jest w niższej, promocyjnej cenie! :)Książka "Status: Dominacja, uległość i ukryta esencja ludzkich zachowań". Unikatowy tom, wprowadzający Cię w te aspekty ludzkiej komunikacji, które z jakiegoś dziwnego powodu są w psychologii społecznej pewnym tabu. Cóż - ich zrozumienie jest tym bardziej cenne. 

Dostępna w druku i jako e-book, tylko na MindStore.pl

 

Podziel się tym tekstem ze znajomymi:
Następny wpis
Poprzedni wpis