Plany szkoleniowe na 2019

Niemal zgodnie z zapowiedzią (no, z tygodniem opóźnienia), chciałem w końcu przedstawić Wam plany szkoleniowe na 2019. Ze względu na dużą (a wiele wskazuje, że bardzo dużą) ilość szkoleń zamkniętych, jakie będę w tym roku prowadził, szkolenia otwarte są dość ograniczone, przynajmniej część z nich będę też chciał przedstawić w formacie aktywnych szkoleń online (webinaria + grupy dyskusyjne na których wykonywane są też ćwiczenia). Na razie mam rozplanowane jedno szkolenie tego typu, Szkołę Debaty, będę pewnie chciał też przetestować kilka kolejnych.

Najważniejsze są tu oczywiście długie cykle szkoleniowe. Na ten rok planuję jedną edycję Praktyka Beyond NLP (kwiecień-czerwiec 2019). Z dużym prawdopodobieństwem kolejny Praktyk będzie dopiero w 2021, jako że powoli chcę się koncentrować na Lean Mind Experience, dlatego jeśli planowałeś/aś wziąć udział w tym szkoleniu, zachęcam do szybkiej decyzji. Standardowo limit grupy to 12 osób.

Drugim dłuższym szkoleniem będzie druga edycja wspomnianego Lean Mind Experience (wrzesień-listopad 2019). Zeszłoroczna wypadła bardzo fajnie, mam więc nadzieję na to, że kolejna będzie jeszcze ciekawsza.

Trzecim dłuższym programem będzie wspomniana Szkoła Debaty, która w formacie online odbędzie się w dniach 25 marca-7 kwietnia 2019. To nowy format dla mnie, dlatego pierwsza edycja będzie w wyjątkowo korzystnej cenie. Druga edycja prawdopodobnie pod koniec roku, ale to zależeć będzie od obciążeń zamkniętymi szkoleniami. Mam też w planach kilka krótszych szkoleń online.

I w końcu, po wielu Waszych pytaniach, na koniec roku wystartujemy z drugą edycją Szkoły Coachingu i ChangeWorku ChangeMakers. Potrwa od listopada 2019 do maja 2020. Po raz kolejny będzie ją prowadziło kilka osób (szczegóły bliżej terminu) i będzie skupiona na jak najbardziej praktycznym przygotowaniu do zawodu.


Jeśli chodzi o stacjonarne jednodniówki, w pierwszej połowie roku na pewno powrócą:

Gry Statusowe w Praktyce – sobota 23 marca 2019, Warszawa

Gry Planszowe w Szkoleniach – piątek 12 kwietnia 2019, Warszawa

Determinacja w Działaniu – sobota 13 kwietnia 2019, Warszawa

Pewność Siebie w Praktyce – niedziela 14 kwietnia 2019, Warszawa

Skuteczna Nauka – sobota 28 września 2019, Warszawa)


Oprócz tego planuję kilka szkoleń jedno-dwudniowych otwartych skierowanych głównie dla biznesu (choć oczywiście otwartych też dla osób indywidualnych.

Są to:

Skuteczna Komunikacja i Perswazja – 14-15 marca 2019, Warszawa

Umiejętności Menadżerskie, Poziom 1 – 21-22 marca 2019, Warszawa

Efektowna Autoprezentacja – 9 września 2019, Warszawa

Efektywny Mentoring – 10 września 2019, Warszawa


To tyle. Czegoś brakuje? Jakiś temat warto jeszcze poruszyć? Dajcie znać!

Podziel się tym tekstem ze znajomymi:
Następny wpis
Poprzedni wpis