Dziś będzie, krótki wpis, podsumowanie kilku zmian i kwestii, które trzeba poruszyć.

Rys. Yen z czasów zanim sobie kitkę obciąłem ;)

Rys. Yen z czasów zanim sobie kitkę obciąłem ;)

1. Od dziś zaczynam urlop, co oznacza, że przez najbliższych kilka tygodni:

  • nie będę dostępny dla klientów indywidualnych ani szkoleniowych
  • na wszystkie maile będę zapewne odpowiadał z opóźnieniem
  • wszelkie “linkujące” komentarze na blogu będą zatwierdzane z większym opóźnieniem niż zwykle, odpowiedzi na nielinkujące też będą rzadsze
  • wpisy na blogu będą się pojawiały nieco rzadziej – średnio 1x na trzy dni, zamiast, jak zwykle, 1x na dwa dni. Główna tematyka na ten czas to Fake Guru (przygotowałem już w zasadzie planowanych wszystkich, poza Kenem Wilberem, którym zajmę się po urlopie), ale będzie też jedna recenzja książki, nieoczekiwany powrót Anty-Guru (przy okazji kończenia Fake Guru mignęło mi kilka postaci, których nie mogę pominąć) czy kilka innych tematów. Po urlopie rytm blogowania wróci do normy.


2. Jednocześnie MindStore.pl działa jak zawsze, więc jeśli stęsknisz się za mną, będzie wiele e-kursów, które pozwolą mi wirtualnie dotrzymywać Ci towarzystwa ;) Zapraszam, zwłaszcza, że MindStore przeszedł ostatnio solidną odnowę i wygląda dużo lepiej niż kiedyś.


3. Wspomniana odnowa nie jest jeszcze w pełni zakończona – po urlopie będę odpalał specjalny program partnerski. Jeśli cenisz moje materiały czy szkolenia, będziemy mogli podjąć współpracę przy ich polecaniu. Zachęcam też do zapisu na newsletter MindStore – po powrocie szykuję dla Newsletterowców specjalny bonus.


4. Ze względu na różne zawirowania okołożyciowe oraz natłok pracy szkoleniowej, projekt zaangażowania innych współpracujących trenerów w bloga nieco przycichł. Nie został jednak zamknięty – wciąż nad tym pracuję, to jedynie kwestia ograniczonego czasu i konieczności doboru priorytetów. Będę dawał znać w miarę jak sprawa się będzie rozwijać.


5. Na grudzień-styczeń szykuję szereg nagrań materiałów rozwojowych. W tym celu chętnie nagram jeszcze jedną-dwie sesje coachingowe wideo. Układ typowy, czyli gratisowa sesja w zamian za prawo do wykorzystania nagrania. Interesują mnie zwłaszcza native-speakerzy oraz osoby chcące pracować z odkochaniem – jeśli widzisz tu siebie, daj znać :) Będę też potrzebował chętnych do  nagrań demonstrujących kilka narzędzi interpersonalnych oraz do cyklu “Hipnoza bez hipnozy” – jeśli jesteś zainteresowany/a, daj znać. Wszystkie nagrania planowane są na grudzień-styczeń 2016/2017.


6. Natłok pracy sprawił też, że wyciąłem z kalendarza sporą część szkoleń otwartych. Na ten rok zostało jeszcze Projektowanie Szkoleń, możliwe też, że pojawi się coś w styczniu, natomiast nadmiar obowiązków zmusił mnie do skupienia się na najważniejszych projektach. W kontekście szkoleń otwartych takim projektem są na ten moment Praktyk i Master Beyond, choć chciałbym w przyszłym roku uruchomić też kilka innych szkoleń, np. zapowiadaną już Szkołę Debaty.


I to chyba tyle z aktualności :) Do usłyszenia!Książka "Status: Dominacja, uległość i ukryta esencja ludzkich zachowań". Unikatowy tom, wprowadzający Cię w te aspekty ludzkiej komunikacji, które z jakiegoś dziwnego powodu są w psychologii społecznej pewnym tabu. Cóż - ich zrozumienie jest tym bardziej cenne. 

Dostępna w druku i jako e-book, tylko na MindStore.pl

 

Podziel się tym tekstem ze znajomymi:
Następny wpis
Poprzedni wpis