Czyli zamykam bloga, kończę ze szkoleniami i zakładam cukiernię wyspecjalizowaną w cronutach…

No, może jednak nie. Ale faktem jest, że robię sobie pewną przerwę :)


Jutro rano zaczynam miesięczny urlop i ruszam na zwiedzanie wschodniego wybrzeża USA.

Nie mogę się doczekać!

Długo planowaliśmy ten urlop. Nie jest łatwo wyrwać się na taki kawałek czasu, zwłaszcza, gdy ma się dwójkę kocich właścicieli. Tym bardziej fajnie, że w końcu się to udało. Koty będą zadbane, a my będziemy mieli okazję zrealizować marzenie :) Mamy zaplanowanych sporo miejsc do odwiedzenia (i sporo potraw do spróbowania :) ), zapowiada się sympatyczna pogoda. Słowem: milutko :)


Jak to wpływa na funkcjonowanie bloga, szkolenia, itp.?

1) Przygotowałem zapas wpisów na bloga, więc liczę, że nie będzie to zbytnim problemem dla Was, drodzy czytelnicy. Być może będę miał okazję napisać też coś “z drogi”, fajnie byłoby podzielić się wrażeniami.

2) Liczę też, że na po podróży uda się przygotować książkę o naszych doświadczeniach, na wzór książki o Japonii, którą wypuściłem w zeszłym roku.

3) Mindstore.pl zostaje na ten czas zawieszony, powróci w lipcu, z nowymi produktami.

4) Będę zdecydowanie rzadziej sprawdzał firmowego maila, więc na wiadomości n.t. sesji, szkoleń, itp. mogę odpowiadać z pewnym opóźnieniem. Wciąż jednak jest możliwość umawiania sesji na lipiec oraz rejestracji na nadchodzące szkolenia (ich listę znajdziesz na końcu wpisu). W razie ograniczonych miejsc na szkoleniach, o pierwszeństwie decyduje kolejność wpłacenia zaliczki.

5) … zapewne jeszcze jakoś wpłynie, ale tu i teraz nie potrafię tego przewidzieć :)

DeathtoStock_Spring6


Książka "Status: Dominacja, uległość i ukryta esencja ludzkich zachowań". Unikatowy tom, wprowadzający Cię w te aspekty ludzkiej komunikacji, które z jakiegoś dziwnego powodu są w psychologii społecznej pewnym tabu. Cóż - ich zrozumienie jest tym bardziej cenne. 

Dostępna w druku i jako e-book, tylko na MindStore.pl

 

 

Podziel się tym tekstem ze znajomymi:
Następny wpis
Poprzedni wpis