Moduł 2 (3 dni): Wewnętrzne Mapy

Podczas tego modułu Praktyka Beyond NLP odkryjesz wyjątkowy kod dostępu do Twojego umysłu i nauczysz się kierować nim tak, by jeszcze skuteczniej realizować swoje marzenia i plany! Poznasz model Wewnętrznego Krajobrazu Umysłu, który pozwoli Ci decydować jak chcesz się czuć i reagować w różnych sytuacjach.

Pierwszy dzień tego modułu skupiony będzie na pracy z emocjami. Dowiesz się jaką rolę pełnią emocje w naszym życiu i jak powiązane są z naszym ciałem. Zrozumiesz w jaki sposób Twój umysł wiąże emocje z sytuacjami, których doświadczasz w swoim życiu, oraz jak samemu przejąć kontrolę nad tymi połączeniami. Dzięki temu będziesz w stanie skutecznie zarządzać swoimi emocjami i zyskasz większą kontrolę nad swoim życiem. Odkryjesz również jak tego typu procesy działają w relacjach z innymi ludźmi i zdobędziesz większa świadomość tego jak wpływasz na ludzi z którymi rozmawiasz oraz jak oni wpływają na Ciebie – i jak to zmienić.

Drugiego dnia poznasz lepiej Wewnętrzny Krajobraz swojego umysłu i zrozumiesz w jaki sposób go tworzysz oraz jak to co tworzysz w swojej głowie wpływa na Twoje emocje i zachowania. Zrozumiesz skąd wzięło się te procesy i dlaczego tak na Ciebie wpływają, oraz nauczysz się wielu skutecznych metod praktycznego ich wykorzystania tak, żebyś czuł się lepiej i pewniej siebie w swoim życiu oraz potrafił sterować tym, co dzieje się w Twoich myślach. Nauczysz się również radzić sobie z lękami i fobiami, natrętną autokrytyką oraz innymi ograniczającymi nawykami, jak również pomagać innym ludziom poradzić sobie z tymi problemami.

Trzeciego dnia nauczysz się podstaw Panoramy Społecznej, czyli tego jak położenie innych ludzi w Twoim Wewnętrznym Krajobrazie wpływa na to jak ich odbierasz i jak zachowujesz się w ich towarzystwie. Wykorzystując Panoramę Społeczną zdecydowanie poprawisz jakość swoich kontaktów z innymi ludźmi i swoje samopoczucie w ich obecności. Jeśli jakieś osoby wprowadzały Cię dotąd w zakłopotanie lub czułeś się przy nich źle – Panorama Społeczna pozwoli Ci to zmienić!

Druga połowa trzeciego dnia będzie skupiała się na odkrywaniu całego spektrum doświadczeń do którego może sięgać Twój umysł, od hipnotycznych stanów downtime po stan bycia całkowicie tu i teraz, czyli uptime. Przeważająca większość ludzi porusza się na co dzień jedynie na małym wycinku tego kontinuum i pozbawiona jest korzyści płynących ze swobodnego dostępu do pełnego jego zakresu.

Dlatego właśnie podczas drugiej połowy dnia trzeciego poznasz metody na skuteczne połączenie stanów uptime, czyli aktywnego bycia w danej chwili i skupienia na tym, co dzieje się w tym momencie, tzw. stanu flow jakiego doznają w szczytowej formie najlepsi sportowcy, oraz stanów downtime, czyli transowych stanów sprzyjających głębokiemu rozważaniu, skutecznemu rozwiązywaniu problemów i podwyższonej kreatywności. Niezależnie od tego, czy na co dzień masz raczej skłonność do skupiania się na tym, co dzieje się w Tobie, czy na świecie zewnętrznym, opanowanie metod swobodnego wchodzenia w uptime i downtime otworzy przed Tobą niespotykane dotąd możliwości!

Moduł Wewnętrzne Mapy to potężna dawka praktycznych narzędzi zmiany osobistej, zarządzania emocjami i zwiększania swojej skuteczności w każdym obszarze życia!


Moja nowa książka, "Status: Dominacja, uległość i ukryta esencja ludzkich zachowań" jest już dostępna w formie e-booka! Tylko na Mindstore.pl 

 

 

Podziel się tym tekstem ze znajomymi:
Następny wpis
Poprzedni wpis