W poprzednim wpisie przedstawiłem ogólny program Praktyka Beyond NLP. Natomiast w tym i w kilku kolejnych wpisach chciałbym przedstawić Ci konkretne korzyści, jakie da każdy z modułów tego szkolenia.

 

Program Praktyka BeyondNLP: NLR

Moduł 1 (2 dni): Skuteczna komunikacja

Podczas tego modułu Praktyka BeyondNLP nauczysz się sztuki skutecznej komunikacji i świetnego budowania kontaktu z drugą osobą.

Pierwszy dzień szkolenia rozpoczniesz od poznania podstawowych założeń Beyond NLP. Zrozumiesz lepiej jak działa Twój umysł i świadome oraz nieświadome procesy, które się na niego składają. Dowiesz się jak zadbać o to, by zmiana której dokonujesz była dla Ciebie korzystna i nie niosła za sobą nieoczekiwanych skutków ubocznych. Już tylko ta wiedza będzie dla wielu osób istotnym odkryciem pozwalającym im spojrzeć na swoje życie z zupełnie nowej perspektywy.

To jednak dopiero połowa pierwszego dnia szkolenia!

Popołudnie pierwszego dnia to praca nad budowaniem wspaniałego kontaktu. Poznasz trzy główne elementy składające się na jakość kontaktów, jakie masz z ludźmi oraz nauczysz się jak je rozwijać. Dowiesz się jak działa raport, czyli odwzorowanie i prowadzenie w rozmowie oraz nauczysz się jak skutecznie z niego korzystać w naturalny i swobodny sposób.

Dzień zakończysz poznając Model Dobrego Słuchacza. Zapewne spotykałeś się już z uwagami, że aby mieć dobre relacje z ludźmi warto być dobrym słuchaczem. Takim sugestiom praktycznie nigdy nie towarzyszy jednak najważniejsza informacja: jak to właściwie zrobić? Model Dobrego Słuchacza jest odpowiedzią na to pytanie i stanowi prostą w zastosowaniu metodę, która dramatycznie poprawi jakość Twoich kontaktów z innymi ludźmi.

Drugiego dnia szkolenia odkryjesz niezwykle potężne narzędzie komunikacyjne, jakim jest dopasowanie przez metafory. Model metafor komunikacyjnych oparty jest przełomowych pracach Andrew Austina i Charlesa Faulknera i oferuje jednocześnie metodę skutecznego budowania kontaktu z rozmówcą, oraz kreatywne i użyteczne narzędzie rozwoju osobistego.

Po opanowaniu metafor będziesz miał okazję dowiedzieć się więcej n.t. gier statusowych. Gry statusowe to wspaniałe narzędzie komunikacyjne, pozwalające Ci na świadomą i bardzo skuteczną modyfikację wrażenia, jakie chcesz wywierać na ludziach. Co najważniejsze, to potężne narzędzie jest praktycznie nieznane we współczesnym świecie. W czasach, gdy metody wpływu i wzbogacania komunikacji stają się coraz bardziej popularne i rośnie ich świadomość, Model Gier Statusowych będzie Twoim asem w rękawie, pozwalającym Ci na skuteczne, etyczne i dyskretne ulepszenie jakości Twoich kontaktów z innymi ludźmi.

Na koniec będziesz miał okazję przećwiczyć wszystkie nowo-poznane metody przy użyciu przełomowej metody Kart Rozwojowych. Ta innowacyjna technologia pozwoli Ci opanować stosowanie narzędzi BeyondNLP tak, by stały się dla Ciebie czymś w pełni naturalnym. Klasyczne NLP cieszyło się złą sławą ze względu na to, jak sztucznie zachowywało się wiele osób po odbyciu takich kursów. Karty Rozwojowe BeyondNLP pomogą Ci uczynić Twoje zachowanie naturalnym i instynktownym, a tym samym wielokrotnie zwiększą skuteczność tych metod w Twoim życiu.

Moduł Skuteczny Kontakt to dwa dni intensywnej i praktycznej nauki oraz jedyne w swoim rodzaju doświadczenie rozwojowe. Oparta na wynikach licznych badań oraz praktycznych doświadczeń metoda Beyond NLP: NLR jest czymś, co wyniesie Twoje umiejętności budowania relacji z ludźmi na nowe wyżyny!


Książka "Status: Dominacja, uległość i ukryta esencja ludzkich zachowań". Unikatowy tom, wprowadzający Cię w te aspekty ludzkiej komunikacji, które z jakiegoś dziwnego powodu są w psychologii społecznej pewnym tabu. Cóż - ich zrozumienie jest tym bardziej cenne. 

Dostępna w druku i jako e-book, tylko na MindStore.pl

 

 

Podziel się tym tekstem ze znajomymi:
Następny wpis
Poprzedni wpis