Dziś dalsze informacje o korzyściach z Praktyka BeyondNLP oraz szczegółowe informacje co do terminu, miejsca i ceny:

Miejsce: Warszawa, sala w rejonie centrum

Termin:

Moduł 1 – 26- 27 luty

Moduł 2 – 11-13 marzec

Moduł 3 – 25-27 marzec

Moduł 4 – 2-3 kwiecień

Prowadzący: Artur Król

Cena: 3000 zł (specjalna, promocyjna cena dla edycji premierowej)

Rejestracja na szkolenie: Praktyk Beyond NLP

Program Praktyka BeyondNLP: NLR

Moduł 3 (3 dni): Struktura Przekonań

Twoje przekonania kształtują Twoją rzeczywistość. Decydują o tym, co dostrzeżesz, a co przeoczysz w toku swojego życia. Sterują tym, jak odbierzesz zachowania innych i jak na nie zareagujesz. Czas by wziąć sprawy w swoje ręce. Czas, by Twoje przekonania przestały sterować Tobą i żebyś to Ty zaczął sterować swoimi przekonaniami!

W trakcie pierwszego dnia tego modułu zrozumiesz skąd biorą się nasze przekonania i jaką rolę pełnią w naszym życiu. Dowiesz się jak skutecznie szukać zniekształceń we własnych i cudzych przekonaniach oraz jak w delikatny i niekonfliktowy sposób wspomagać rozmówców z zmianie ich przekonań. Nauczysz się również metod weryfikacji tego, czy dane przekonanie jest dla Ciebie naprawdę korzystne oraz jak zmieniać niekorzystne przekonania na lepsze dla siebie. To wszystko pozwoli Ci na wykrycie i pozbycie się ograniczających i szkodliwych przekonań, jakie możesz w sobie nosić.

Drugi dzień szkolenia poświęcony jest Modelowi Wczorajszego Umysłu. Ten oparty na licznych badaniach psychologicznych model jest bardzo potężnym narzędziem perswazji oraz zwiększania własnej odporności na manipulację.

Jedną z największych barier, jakie stoją nam na drodze do skutecznego działania jest fakt, że nasz mózg jest dobrze przystosowany, ale do środowiska jakie mieli nasi przodkowie na sawannie sto tysięcy lat temu. Model Wczorajszego Umysłu pomoże Ci przeciwdziałać ograniczeniom, które z tego wynikają – jak również zacząć świadomie wykorzystywać te procesy w swojej komunikacji tak, aby stać się bardziej przekonującym sprzedawcą, negocjatorem i mówcą.

Trzeciego dnia nauczysz się metod rozszerzania swojego spojrzenia na sytuację, tak aby dostrzegać ją z perspektywy innych zaangażowanych osób i tym samym być w stanie lepiej ją zrozumieć. Poznasz również kolejne metody skutecznej pracy z przekonaniami, jak również nauczysz się jak być bardziej świadomym automatycznych, nawykowych procesów zachodzących w Twoim umyśle. Dzięki temu będziesz w stanie wpływać na nie i zmieniać zachowania, które dotychczas wydawały Ci się być poza Twoją kontrolą.

 

Moduł 4 (2 dni) Budowanie Wymarzonej Przyszłości

Dobrze zbudowany plan działania jest niezbędny aby wydajnie osiągnąć swoje cele. BeyondNLP da Ci narzędzia skutecznego planowania oraz budowania ogromnej motywacji do realizacji tych planów.

Moduł Budowanie Wymarzonej Przyszłości zaczniesz od nauczenia się zasad skutecznego planowania, w oparciu o najskuteczniejsze i naukowo sprawdzone metody budowania planów i zwiększania swojej motywacji do ich realizacji. Dowiesz się dlaczego należy regularnie testować wyniki, które osiągasz i jak to skutecznie robić, oraz odkryjesz metody pracy z linią czasu i innymi sposobami, w jakie reprezentujesz abstrakcyjne doświadczenia, takie jak czas, w swoim Wewnętrznym Krajobrazie.

Wykorzystując tą wiedzę nauczysz się jak pracować ze swoją przyszłością i przyszłością, jak ograniczać wpływ nieprzyjemnych wspomnień i budować naprawdę motywujące wizje przyszłości, tak by zarówno cała Twoja przeszłość, jak i cała Twoja wymarzona przyszłość wspierały Cię w każdym bieżącym momencie i dodawały Ci sił i energii do działania.

Ostatni dzień Praktyka BeyondNLP skoncentrowany będzie na przedstawieniu Ci wielu spośród najbardziej skutecznych i wszechstronnych modeli, jakie powstały w ramach NLP oraz BeyondNLP.

Tego dnia poznasz między innymi:

Model Idealnej Autobiografii – niezwykle emocjonujący i potężny model, pozwalający Ci na zaprojektowanie swojego życia z nowej perspektywy

Model Eksperta – wszechstronne narzędzie dające Ci podstawy do osiągnięcia mistrzowskiego poziomu w praktycznie każdej dziedzinie, której się podejmiesz

Model Milionera – czyli konkretny przepis na zgromadzenie dużego majątku. Nie obiecuję, że jest to przepis łatwy ani szybki, jest to natomiast przepis sprawdzony i faktycznie prowadzący do celu.

Model kręgu doskonałości – skuteczne narzędzie budowania w sobie niezwykle silnych, pozytywnych stanów emocjonalnych

Model wewnętrznych mentorów – praktyczne narzędzie pomagające w lepszym podejmowaniu decyzji i uzyskiwaniu na nie lepszej perspektywy

Strategia Kreatywności Walta Disneya – model szybkiego i wielopoziomowego rozwiązywania problemów i planowania

Model szczęściarza i pechowca – niezwykłe narzędzie pozwalające Ci dosłownie wziąć swoje szczęście w swoje ręce i zacząć je kontrolować – lub celowo zostać pechowcem, gdybyś akurat miał na to ochotę. Ten model uświadomi Ci, że chociaż w życiu każdego z nas zdarzają się zarówno pozytywne, jak i negatywne zbiegi okoliczności, to od Twojego podejścia i zachowania zależy Twoje szczęście.

Łącząc te umiejętności i dogłębne zrozumienie procesów zachodzących w ludzkim umyśle w jedną całość, Praktyk BeyondNLP zapewni Ci zestaw praktycznych, skutecznych i bardzo wszechstronnych narzędzi oraz nauczy Cię korzystać z nich w naturalny i swobodny sposób do wzbogacenia każdego aspektu Twojego życia: tego jak się czujesz, jak myślisz, jakie relacje budujesz z innymi ludźmi oraz jakie sukcesy odnosisz w swojej pracy. To coś więcej niż szkolenie – to początek nowej epoki w Twoim życiu!

Rejestracja na szkolenie: Praktyk Beyond NLP


Zostań Patronem/Patronką tego bloga!

Jeśli materiały na tym blogu są dla Ciebie wartościowe, rozważ wsparcie go w ramach Patronite. 

Więcej na ten temat znajdziesz TUTAJ.

 

Podziel się tym tekstem ze znajomymi:
Następny wpis
Poprzedni wpis