Share Week to tradycja blogerska dzielenia się fajnymi, a potencjalnie nieznanymi blogami. Mój wpis będzie deczko spóźniony (w czasie ostatniego Praktyka “jechałem” na uprzednio przygotowanych postach i dopiero mam czas zasiąść do nowego), ale mam nadzieje, że pomoże spopularyzować kilka blogów:

death1

Budkowski.com – Maciek Budkowski, znajomy psycholog o bardzo sensownym i zrównoważonym podejściu do rozwoju. Oby więcej takich osób.


Mistycyzm Popkulturowy – trafiłem przypadkiem, zostałem na stałe. Jeśli masz w sobie coś z geeka lub nerda, poczujesz ten klimat :)


Zdobywalnia – Andrzej Bernardyn, inny psycholog którego polecam i jego blog :)


Xanex – dla mnie przykład internetowej znajomości, która przerodziła się w bardzo fajną znajomość na żywo, wręcz przyjaźń (no… pomijając chwile gdy tylko jeden z nas może uciec z więzienia w Alcatraz wtedy, no cóż, sami rozumiecie… ). Jacek pisze o życiu i RPGach (ze szczególnym uwzględnieniem LARPów). Warto poznać.


Na ten moment tyle – odpadłem nieco z polskiej blogosfery w minionych latach, może w tym roku uda mi się nieco nadrobić braki. Miłej lektury :)


Książka "Status: Dominacja, uległość i ukryta esencja ludzkich zachowań". Unikatowy tom, wprowadzający Cię w te aspekty ludzkiej komunikacji, które z jakiegoś dziwnego powodu są w psychologii społecznej pewnym tabu. Cóż - ich zrozumienie jest tym bardziej cenne. 

Dostępna w druku i jako e-book, tylko na MindStore.pl

 

Podziel się tym tekstem ze znajomymi:
Następny wpis
Poprzedni wpis