Share Week to tradycja blogerska dzielenia się fajnymi, a potencjalnie nieznanymi blogami. Mój wpis będzie deczko spóźniony (w czasie ostatniego Praktyka „jechałem” na uprzednio przygotowanych postach i dopiero mam czas zasiąść do nowego), ale mam nadzieje, że pomoże spopularyzować kilka blogów:

death1

Budkowski.com – Maciek Budkowski, znajomy psycholog o bardzo sensownym i zrównoważonym podejściu do rozwoju. Oby więcej takich osób.


Mistycyzm Popkulturowy – trafiłem przypadkiem, zostałem na stałe. Jeśli masz w sobie coś z geeka lub nerda, poczujesz ten klimat :)


Zdobywalnia – Andrzej Bernardyn, inny psycholog którego polecam i jego blog :)


Xanex – dla mnie przykład internetowej znajomości, która przerodziła się w bardzo fajną znajomość na żywo, wręcz przyjaźń (no… pomijając chwile gdy tylko jeden z nas może uciec z więzienia w Alcatraz wtedy, no cóż, sami rozumiecie… ). Jacek pisze o życiu i RPGach (ze szczególnym uwzględnieniem LARPów). Warto poznać.


Na ten moment tyle – odpadłem nieco z polskiej blogosfery w minionych latach, może w tym roku uda mi się nieco nadrobić braki. Miłej lektury :)


Masz pytanie z zakresu kompetencji miękkich/soft skills? Kanał Self Overflow dostarcza odpowiedzi z tego zakresu, dostosowanych w szczególności do potrzeb osób z sektora IT. Co tydzień nowe filmy z odpowiedziami na pytania od naszych widzów!

Przykładowe pytania:

 

Podziel się tym tekstem ze znajomymi:
Następny wpis
Poprzedni wpis