Biznes jest dla mnie jak budowa. Oznacza to między innymi to, że kiedy coś robię, potrzebuję dla tego przygotować solidne fundamenty. To wymaga czasu i energii, ale powstające dzięki temu projekty są naprawdę dobrze przemyślane i przygotowane.

Do tych projektów należą m.in. startujące od października Szkoła Coachingu i ChangeWorku oraz Szkoła Trenerów uruchomiane pod marką ChangeMakers. Obydwie zostały przygotowane przede wszystkim na potrzeby osób pragnących zacząć karierę w roli coacha lub trenera. Uczą nie tylko umiejętności niezbędnych do pracy z klientami indywidualnymi i grupami, ale również tego jak rozwinąć swoją działalność trenerską lub coachingową. Od początku do końca zaprojektowano je tak, by prowadziły uczestników „za rękę”, ucząc rozwiązań krok po kroku i dając szereg konkretnych procedur, które będą mogli łatwo zastosować w swoim życiu i biznesie. Jest to rozwiązanie szczególnie nakierowane na osoby, które już są kompetentne w swojej działce – są dobrymi specjalistami, sprzedawcami, itd. – a teraz chciałyby poszerzyć swoje kompetencje o bycie trenerem, lub wręcz całkowicie przebranżowić się na coacha. Szkoły ChangeMakers mają to przejście do nowej kariery uprościć tak, jak to tylko możliwe.


Szkoła Coachingu i ChangeWorku to 10 dwudniowych zjazdów szkoleniowych, które mam przyjemność współprowadzić razem z Katarzyną Rutecką (zjazdy n.t. coachingu) oraz Michałem Cieślakowskim (zjazd n.t. hipnozy w coachingu). Program szkoły obejmuje bogaty zakres metod pracy z klientami. Jest to również jedyna szkoła na rynku, która proponuje rozwiązanie do odwiecznego problemu początkujących coachów: „Jak mam pracować z klientem, który ma X?” Jeden ze zjazdów poświęcony jest właśnie odpowiedzi na to pytanie, zapoznając uczestników ze strukturami pracy z kilkunastoma najpopularniejszymi problemami, z jakimi mogą przyjść na sesję klienci. Wszystko to po to, by absolwenci Szkoły trafiali na rynek z ogromnym zaufaniem do swoich umiejętności – oraz umiejętnościami w pełni to zaufanie uzasadniającymi.


Szkoła Trenerów (połączona z Treningiem Trenerskim Beyond NLP) – to 6 dwudniowych zjazdów (plus jeden opcjonalny), na których poznasz każdy aspekt pracy trenera, od oceny potrzeb i projektowania szkoleń, przez ich prowadzenie i radzenie sobie z trudnymi sytuacjami, jakie możesz napotkać w toku szkolenia, aż po ocenę wyników i raportowanie po szkoleniu. Zrozumiesz procesy zachodzące w toku szkolenia, nauczysz się odpowiednio dobierać do nich narzędzia, jak również zadbasz o odpowiednią promocje siebie jako trenera – niezależnie od tego, czy zamierzasz pracować z klientami indywidualnymi, firmami, czy jako trener wewnętrzny w korporacji.

Obydwie Szkoły zostały rozplanowane tak, by dało się w nich komfortowo brać udział w tym samym czasie. Razem zajmują zwykle dwa weekendy w miesiącu, dając nawet osobom pracującym na etacie dość czasu na regenerację sił. A wszystko to w bardzo przystępnej cenie, dobranej tak, by zapewnić naszym absolwentom jak naprawdę znaczący zwrot z zainwestowanego czasu i pieniędzy.

Program obydwu Szkół wzajemnie się wzbogaca, dlatego przewidziałem szereg zniżek na pakiety obejmujące obydwie Szkoły, jak również Szkoły i szkolenia z zakresu Beyond NLP. Przykłady tych pakietów znajdziesz TUTAJ, jeśli interesuje Cię coś specjalnego (np. oferta dla kilku osób), skontaktuj się ze mną bezpośrednio, np. pisząc na artur@krolartur.com.

Jeśli chcesz zostać coachem lub trenerem, szkoły ChangeMakers poprowadzą Cię do tego celu krok po kroku, zapewniając wsparcie i kompetencje niezbędne do osiągnięcia sukcesu w Twojej nowej karierze.


Masz pytanie z zakresu kompetencji miękkich/soft skills? Kanał Self Overflow dostarcza odpowiedzi z tego zakresu, dostosowanych w szczególności do potrzeb osób z sektora IT. Co tydzień nowe filmy z odpowiedziami na pytania od naszych widzów!

Przykładowe pytania:

 

Podziel się tym tekstem ze znajomymi:
Następny wpis
Poprzedni wpis