Jeśli jeszcze o tym nie wiesz- w dniach 17-25 marca odbędzie się druga edycja Praktyka Beyond NLP , tym razem w formie jednego, 9-dniowego zjazdu, od soboty do niedzieli kolejnego tygodnia. Ten rozkład czasowy został wybrany tak, żeby osoby pracujące musiały skorzystać możliwie z jak najkrótszego urlopu.

Nowa edycja Praktyka to, wedle mojej wiedzy, jedyny faktyczny trening i szkolenie z zakresu Praktyka NLP w Polsce, oczywiście wzbogacone o liczne narzędzia i wiedzę z Beyond NLP.  Co Ci to w praktyce daje?

Przede wszystkim, w odróżnieniu od typowej formuły p.t. “trener biega po scenie, gwiazdorzy i od czasu do czasu rzuci jakieś ćwiczenie”, tutaj gwiazdą jesteś Ty, uczestnik szkolenia. Zadaniem trenera jest dostarczać wiedzy, umiejętności oraz struktur, pozwalających Ci na przećwiczenie tego wszystkiego i przeniesienie poznanych rzeczy do swojego życia. Jego rolą jest też takie moderowanie dyskusji i ćwiczeń, żebyś skorzystał z nich w jak najpełniejszym stopniu. To szkolenie jest dla Ciebie – nie dla trenera. W końcu to Ty wydajesz na nie swoje ciężko zarobione pieniądze. I to Ty powinieneś wynieść z niego jak najwięcej konkretnych, namacalnych korzyści do swojego codziennego życia.

Również w tym celu, maksymalna grupa na szkoleniu to zaledwie 12 osób. Chodzi o to, żebyś miał dość miejsca i czasu, by zabrać głos, dopytać, wyrazić swoją opinię i podzielić się z innymi uczestnikami szkolenia swoimi doświadczeniami, oraz by skorzystać z ich wypowiedzi. Bo to szkolenie dla Ciebie, a jego celem jest zmiana Twojego życia w takim kierunku, który będzie dla Ciebie najbardziej atrakcyjny.

Więcej n.t. programu Praktyka, korzyści, które Ci da oraz szczegółowe informacje znajdziesz TUTAJ.

Co mówią osoby, które już poznały Beyond NLP?

„Najwartościowsze szkolenie z tego zakresu. Każdy powinien je przejść.” Jacenty Polewicz, uczestnik szkolenia Praktyk Beyond NLP, jesień 2011

„Największy atut to dużo treningu” – uczestnik szkolenia Praktyk Beyond NLP, jesień 2011

„Zupełnie innowacyjne szklenie. Dało mi zupełnie nowe spojrzenie na komunikację międzyludzką, wewnętrzne problemy i mnóstwo ćwiczeń oraz ciekawych umiejętności. Naprawdę polecam! Warto!” Maciej Lasota, uczestnik szkolenia Praktyk Beyond NLP, jesień 2011

„Szkolenie wprowadza pozytywny zamęt w życiu, dodaje energii do kolejnych działań i daje do myślenia.” – uczestnik szkolenia Praktyk Beyond NLP, jesień 2011

„Szkolenie było bardzo rozwijające” – uczestnik szkolenia Praktyk Beyond NLP, jesień 2011

„Warto skorzystać!” – Judyta Szkudlarek, uczestniczka szkolenia Praktyk Beyond NLP, jesień 2011

„Artur, chciałabym Ci podziękować za praktyka.  To pierwsze warsztaty rozwojowe, w których uczestniczyłam. Same warsztaty uświadomiły mi nad czym muszę popracować, aby poprawić swoje życie zawodowe i osobiste. To był czas na przemyślenia jakie wydarzenia z przeszłości determinują moje obecne życie. Szczerze mówiąc, wcześniej się nad tym nie zastanawiałam.

Co się zmieniło? Przede wszystkim zwiększyła się moja świadomość na temat samego siebie. Po drugie, staram się raz w tygodniu wykonywac zestaw wybranych ćwiczeń i odkąd je stosuję łatwiej mi się poruszać, przede wszystkim w sferze zawodowej. Pracuję w korporacji, gdzie panuje ”wyścig szczurów”.

Zawsze byłam osobą raczej skromną, niezbyt pewną siebie, niechętnie zabierającą głos w publicznej dyskusji, przez co wiele traciłam. Po warsztatach przełamałam swój strach, dyskomfort w występowaniu przed publicznością. Stałam się bardziej asertywna. Ponadto, bardziej panuję nad swoimi emocjami. Jak mam gorszy dzień (a mam ich zdecydowanie mniej jak przed warsztatami) stosuję Twoje ćwiczenia, które przyczyniają się do zmiany nastawienia do źródła złego samopoczucia. „– uczestniczka szkolenia Praktyk Beyond NLP, jesień 2011


Książka "Status: Dominacja, uległość i ukryta esencja ludzkich zachowań". Unikatowy tom, wprowadzający Cię w te aspekty ludzkiej komunikacji, które z jakiegoś dziwnego powodu są w psychologii społecznej pewnym tabu. Cóż - ich zrozumienie jest tym bardziej cenne. 

Dostępna w druku i jako e-book, tylko na MindStore.pl

 

Podziel się tym tekstem ze znajomymi:
Następny wpis
Poprzedni wpis