Nadchodzi krótka przerwa…

Chciałem z pewnym wyprzedzeniem dać Wam znać, że – w ramach zadbania o siebie i regeneracji – planuję urlop na cały lipiec.

W tym czasie aktywność ChangeMakers ulegnie ostremu zahamowaniu. Na blogu pojawią się pewnie jakieś teksty, ale raczej w tempie jednego tygodniowo, niż obecnych dwóch-czterech. Pozostałe blogi (Cafe Royal, Dissociative Diaries, Niedzielni Gracze) będą podobnie ograniczone.

Nie będę przyjmował żadnych nowych klientów coachingowych i zawieszam procesy, które prowadzę. Dałem też już znać firmom, z którymi współpracuję, że w tym okresie będę niedostępny do prowadzenia szkoleń czy nawet spotkań w zakresie badania potrzeb, itp. Jeśli chcesz coś ze mną przepracować, to albo szybko, albo dopiero w sierpniu.

Przez ten miesiąc nie będzie też funkcjonował MindStore (możliwe, że nieco dłużej, gdyż skorzystam pewnie z okazji by w końcu przenieść go z Prestashop na sklep hulający na WordPressie) – żeby to wynagrodzić, do końca miesiąca będzie na sklepie 25% promocja na wszystko – także oczywiście zapraszam.


Możliwe, że po powrocie zamieszam też z kilkoma innymi elementami działalności – widzę, że pewne plany są po prostu nie do utrzymania biorąc pod uwagę ile wysiłku powinienem w nie włożyć, a ile faktycznie jestem skłonny, zwłaszcza biorąc pod uwagę obfite alternatywy. Jak to dokładnie wyjdzie – będę dawał znać, ale to już pewnie bliżej połowy sierpnia.


Zbyt dużo piszę o dbaniu o siebie, regeneracji sił, odsypianiu, itp. żeby nie zadbać o coś takiego. Jasne, przy prowadzeniu działalności jest to zawsze ten frustrujący moment – nawet jeśli masz duże zapasy finansowe, zawsze rezygnacja z opcji zarobku jest trudna. Koszta alternatywne bolą. Tym niemniej warto wymusić taką dyscyplinę, bo regeneracja jest po prostu potrzebna i wskazuje na to całe morze badań.

Skoro namawiam ludzi do rezygnacji z kultu pracoholizmu, sam też muszę dawać przykład ;)


Dobra, tyle z ogłoszeń, jutro wracamy do normalnych wpisów.Zostań Patronem/Patronką tego bloga!

Jeśli materiały na tym blogu są dla Ciebie wartościowe, rozważ wsparcie go w ramach Patronite. 

Więcej na ten temat znajdziesz TUTAJ.

 

Podziel się tym tekstem ze znajomymi:
Następny wpis
Poprzedni wpis