Jakiś czas temu pisałem o tym, „dlaczego mój coaching tyle kosztuje„, wskazując na to, że z typowym klientem pracuję przez 1-4 sesje dwugodzinne, stawki za sesje muszą więc być inne niż przy pracy z klientem terapeutycznym, który przychodzi na 20, 40 albo nawet na 200 sesji.


Po dyskusjach, jakie wynikły wokól tematu sporo myślałem i doszedłem do wniosku, ze warto pójść za ciosem i dać taką opcję pracy długoterminowej potencjalnym klientom. Pomyślałem, że udostępnię ją przez kilka miesięcy i zobaczę, jakie będzie zainteresowanie z nią związane.

Dlatego też na www.krolartur.com pojawił się właśnie Roczny Program Zmiany Osobistej. To cykl 52 sesji, dostępny na żywo w Warszawie lub przez telefon lub skype. Sesje trwają 60 minut i mogąc dotyczyć absolutnie dowolnego tematu, z którym chcesz pracować – od celów i problemów długoterminowych, do radzenia sobie z wyzwaniami dnia codziennego. Wszystko w przygotowane tak, żebyś mógł pracować z interesującym Cię zestawem tematów w swobodnym tempie.

Przy jednorazowej wpłacie sesje kosztują 161 zł/sesja – w sumie 8400 zł, dostępna jest też opcja płatności comiesięcznej, w kwocie 775 zł/miesiąc, co przekłada się na 179 zł/sesję. Sesje standardowo rozplanowane są w układzie cotygodniowym, ale oczywiście w układzie tym możliwa jest pewna elastyczność, umówienie dwóch sesji w ciągu tygodnia ze względu na planowany urlop, itp.

Jestem ciekawy Waszych wrażeń, opini i uwag w temacie.  Komentujcie proszę :)


Masz pytanie z zakresu kompetencji miękkich/soft skills? Kanał Self Overflow dostarcza odpowiedzi z tego zakresu, dostosowanych w szczególności do potrzeb osób z sektora IT. Co tydzień nowe filmy z odpowiedziami na pytania od naszych widzów!

Przykładowe pytania:

 

Podziel się tym tekstem ze znajomymi:
Następny wpis
Poprzedni wpis