Z przyjemnością pragnę Cię poinformować, że od najbliższego czwartku startują w Warszawie spotkania Klubu Eksperymentalnego Rozwoju ChangeMakers.

Twoje bezpieczeństwo jako uczestnika klubu NIE JEST gwarantowane ;)

Celem klubu jest praktyczne eksperymentowanie z metodami rozwoju i testowanie nowych narzędzi. Nie chciałbym, żeby były to spotkania w stylu „po raz tysięczny przećwiczmy podstawy kotwiczenia”, a raczej coś, co pozwala w praktyce przećwiczyć zaawansowane i eksperymentalne narzędzia nawet osobom, które nie mają dużej wprawy w stosowaniu metod zmiany osobistej.

Najbliższe spotkanie Klubu, 17 lutego, poświęcone będzie „Hipnozie bez hipnozy”, czyli uzyskiwaniu popisowych, pozornie hipnotycznych efektów bez stosowania jakiejkolwiek hipnozy. Osobom nie mającym doświadczenia w hipnozie daje to podstawę do prowadzenia pokazów „hipnotycznych” bez potrzeby nauki faktycznej hipnozy. Natomiast coachom, hipnotyzerom i trenerom dostarcza to narzędzia do robienia skutecznych demonstracji i przekonywania sceptyków co do swoich umiejętności.


Masz pytanie z zakresu kompetencji miękkich/soft skills? Kanał Self Overflow dostarcza odpowiedzi z tego zakresu, dostosowanych w szczególności do potrzeb osób z sektora IT. Co tydzień nowe filmy z odpowiedziami na pytania od naszych widzów!

Przykładowe pytania:

 

 

Podziel się tym tekstem ze znajomymi:
Następny wpis
Poprzedni wpis