Moje Książki

W tym dziale chcę Ci zaprezentować książki, których jestem autorem. Z czasem pojawią się tutaj również inne materiały.


Opowieści zmieniacza. Jak zmienić swoje życie na lepsze?

Opowieści Zmieniacza to zbiór prawdziwych historii, które miały miejsce w trakcie mojej kariery coacha, trenera i specjalisty od zmiany. Jeśli chcesz przekonać się, co dzieje się na sesjach takich jak moje – ta książka jest dla Ciebie.


Pewność siebie. Kompletna strategia wykorzystania własnego potencjału.

Tytuł tej książki mówi sam za siebie. Konkretna, pełna treści i bardzo, bardzo praktyczna, mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że jest to najlepsza i najbardziej użyteczna książka w tym temacie, jaka dotychczas wyszła na naszym rynku. Z takim zamiarem ją pisałem i udało się ten efekt uzyskać. To lata specjalizacji coachingowej w pracy z nieśmiałością i brakiem pewności zawarte w pigułce.

Talent nie istnieje. Droga do praktycznego osiagania mistrzowskich umiejętności.

Praktyczny poradnik n.t. tego, jak rozwijać dowolne interesujące Cię umiejętności. Wzór, który możesz zastosować do dowolnej interesującej Cię kompetencji by zostać w niej ekspertem.

Jak zbudować szczęśliwy związek?

Książka o związku od początku do końca. Znajdziesz tu wszystko, od zbadania swoich oczekiwań od związku, przez sposoby na poznanie i zdobycie partnera/partnerki, zbudowanie i wzmacnianie związku, aż po to co robić, jeśli związek się rozpadnie i trzeba zadbać o swoje złamane serce.


Tanio do Japonii

Książka podróżnicza, zawierająca zarówno opis naszej podróży po Japonii (od Tokyo w dół, aż po Fukuokę i Beppu), jak i przewodnik po wszystkich rzeczach, które chcielibyśmy wiedzieć przed naszym wyjazdem, a które musieliśmy odkryć na miejscu. Jak jeść tanio, jak podróżować, co robić, czego nie oczekujesz, a warto poznać w tym niezwykłym kraju.

Praktyczna Improwizacja

Pisana razem z Michałem Mącznikiem książka n.t .tego, jak improwizować w codziennym życiu i jak wykorzystać narzędzia improwizacji do skutecznego działania.