W tym dziale chcę Ci zaprezentować książki, których jestem autorem. Z czasem pojawią się tutaj również inne materiały.

Status: Dominacja, uległość i ukryta esencja ludzkich zachowań

Moja najnowsza książka, poświęcona jednemu z najbardziej fascynujących aspektów ludzkiej (i nie tylko!) psychiki, czyli zachowaniom statusowym. Co mają wspólnego charyzma, cechy przywódcze, inicjowanie i rozwiązywanie konfliktów oraz szereg innych aspektów naszego codziennego życia? O tym jest ta książka.

 

 

Opowieści zmieniacza. Jak zmienić swoje życie na lepsze?

Moja pierwsza książka, Opowieści Zmieniacza to zbiór prawdziwych historii, które miały miejsce w trakcie mojej kariery coacha, trenera i specjalisty od zmiany. Jeśli chcesz przekonać się, co dzieje się na sesjach takich jak moje – ta książka jest dla Ciebie.

 

Pewność siebie. Kompletna strategia wykorzystania własnego potencjału.

Tytuł tej książki mówi sam za siebie. Konkretna, pełna treści i bardzo, bardzo praktyczna, mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że jest to najlepsza i najbardziej użyteczna książka w tym temacie, jaka dotychczas wyszła na naszym rynku. Z takim zamiarem ją pisałem i udało się ten efekt uzyskać. To lata specjalizacji coachingowej w pracy z nieśmiałością i brakiem pewności zawarte w pigułce. Mój najpopularniejszy tom, który rozszedł się w prawie 40 tysiącach egzemplarzy.

 

Talent nie istnieje. Droga do praktycznego osiagania mistrzowskich umiejętności.

Praktyczny poradnik n.t. tego, jak rozwijać dowolne interesujące Cię umiejętności. Wzór, który możesz zastosować do dowolnej interesującej Cię kompetencji by zostać w niej ekspertem.

 

Jak zbudować szczęśliwy związek?

Książka o związku od początku do końca. Znajdziesz tu wszystko, od zbadania swoich oczekiwań od związku, przez sposoby na poznanie i zdobycie partnera/partnerki, zbudowanie i wzmacnianie związku, aż po to co robić, jeśli związek się rozpadnie i trzeba zadbać o swoje złamane serce.

Niedzielni Podróżnicy: Japonia

Książka podróżnicza i poradnik z zakresu efektywnej turystyki, zawierająca zarówno opis podróży po Japonii (od Tokyo w dół, aż po Fukuokę i Beppu), jak i przewodnik po wszystkich rzeczach, które możesz chcieć wiedzieć przed naszym wyjazdem, a któremy musieliśmy odkryć na miejscu. Jak jeść tanio, jak podróżować, co robić, czego nie oczekujesz, a warto poznać w tym niezwykłym kraju.

 

Niedzielni Podróżnicy: Wschodnie Wybrzeże USA

Druga z cyklu książek podróżniczych i poradników z zakresu efektywnej turystyki. Tym razem celem jest USA, a dokładniej znaczna część Wschodniego Wybrzeża. Nowy York, Filadelfia, Waszyngton, Miami, Nowy Orlean oraz kilka mniejszych miejsc po drodze, wszystko z konkretnymi radami, rozwiązaniami i nieoczekiwanymi problemami, których rozwiązania może wymagać podróż po USA.

 

Praktyczna Improwizacja

Pisana razem z Michałem Mącznikiem książka n.t .tego, jak improwizować w codziennym życiu i jak wykorzystać narzędzia improwizacji do skutecznego działania.

 

Rozbój Osobisty

Rozwój osobisty ma niestety wiele „za uszami”. Ta książka była próbą rozliczenia się z przynajmniej niektórymi z tych problemów i zaproponowania pewnych alternatyw.

 

Anty Guru, Fake Guru

Darmowa publikacja, zbierająca cykle Anty Guru/Fake Guru z tego bloga.

 

Rozwój Osobisty dla Początkujących

Cały cykl Rozwój Osobisty dla Początkujących dostępny jest tutaj na blogu, jeśli jednak chcesz mieć go w wygodnym ebooku, lub po prostu odwdzięczyć się za pracę jaką robię na tym blogu, zakup tego ebooka może być na to dobrym sposobem.