Moje Książki

W tym dziale chcę Ci zaprezentować książki, których jestem autorem. Z czasem pojawią się tutaj również inne materiały.


Opowieści zmieniacza. Jak zmienić swoje życie na lepsze?

Opowieści Zmieniacza to zbiór prawdziwych historii, które miały miejsce w trakcie mojej kariery coacha, trenera i specjalisty od zmiany. Jeśli chcesz przekonać się, co dzieje się na sesjach takich jak moje – ta książka jest dla Ciebie.


Pewność siebie. Kompletna strategia wykorzystania własnego potencjału.

Tytuł tej książki mówi sam za siebie. Konkretna, pełna treści i bardzo, bardzo praktyczna, mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że jest to najlepsza i najbardziej użyteczna książka w tym temacie, jaka dotychczas wyszła na naszym rynku. Z takim zamiarem ją pisałem i udało się ten efekt uzyskać. To lata specjalizacji coachingowej w pracy z nieśmiałością i brakiem pewności zawarte w pigułce.

Talent nie istnieje. Droga do praktycznego osiagania mistrzowskich umiejętności.

Praktyczny poradnik n.t. tego, jak rozwijać dowolne interesujące Cię umiejętności. Wzór, który możesz zastosować do dowolnej interesującej Cię kompetencji by zostać w niej ekspertem.

Jak zbudować szczęśliwy związek?

Książka o związku od początku do końca. Znajdziesz tu wszystko, od zbadania swoich oczekiwań od związku, przez sposoby na poznanie i zdobycie partnera/partnerki, zbudowanie i wzmacnianie związku, aż po to co robić, jeśli związek się rozpadnie i trzeba zadbać o swoje złamane serce.


Tanio do Japonii

Książka podróżnicza, zawierająca zarówno opis naszej podróży po Japonii (od Tokyo w dół, aż po Fukuokę i Beppu), jak i przewodnik po wszystkich rzeczach, które chcielibyśmy wiedzieć przed naszym wyjazdem, a które musieliśmy odkryć na miejscu. Jak jeść tanio, jak podróżować, co robić, czego nie oczekujesz, a warto poznać w tym niezwykłym kraju.

Praktyczna Improwizacja

Pisana razem z Michałem Mącznikiem książka n.t .tego, jak improwizować w codziennym życiu i jak wykorzystać narzędzia improwizacji do skutecznego działania.

Podziel się tym tekstem ze znajomymi:
 • Agnieszka

  A te chwytliwe tytuły? To nie jest manipulacja? Szkoda , że jesteś tak negatywnie nastawiony do życia… Jeśli chodzi o wartościowych mentorów i autorów książek z kręgu ” Sekretu” nigdy nie mówią o samym przyciąganiu- ale przede wszystkim o działaniu, ciężkiej pracy nad sobą i nawykami.. pozdrawiam Agnieszka

  • 1. Nie powiedziałbym, żeby te tytuły były jakoś wybitnie chwytliwe, ale nie, nie jest to manipulacja. Manipulacja polega na ograniczeniu wyboru drugiej strony. Tu takiego ograniczenia nie ma.

   2. Mam bardzo pozytywne nastawienie do życia. Mam negatywne nastawienie do oszustów wykorzystujących ludzką naiwność i brak wiedzy. Wiem, w środowisku rozwojowym łatwo można jedno pomylić z drugim :)

   3. Serio, jeszcze fanka Sekretu? Wiesz, że to spóźnione o dobrych 8 lat? :) Niestety, ale przekaz Sekretu to czyste przyciąganie, to co obecnie robisz to zachowanie, które już parę razy opisywałem. Niekiedy, gdy ludzie trafią na coś wybitnie głupiego, będą to reinterpretowali, tak by nie wyszło, że zachwycili się jakimś odlotem.