Witaj,

Czas czytania: ok 2 minuty.

Ostatnio, testując metody, które za jakiś czas będę prezentował na szkoleniu “The Science of Luck” przekonałem się, jak skuteczny jest model szczęścia w życiu. Ot, wracając pewnego dnia do domu trafiłem na ciekawe ogłoszenie (które zresztą zostało zerwane w ciągu niecałej godziny, zabierając ze sobą tą okazję). Wszystko wskazuje na to, że dzięki tej szczęśliwej obserwacji będę miał dostęp do salki szkoleniowej tuż przy moim własnym domu i w świetnej cenie.

Salka nie jest wprawdzie duża, ale wystarczająca do tego, co chcę z nią zrobić – do przygotowania  szeregu szkoleń rozwojowych i przekształcenia ich w materiały na DVD.  W związku z tym będą to szkolenia dla małej publiczności,  w niskiej cenie, dotyczące bardzo zróżnicowanych tematów.

I w związku z tym, mam dla Ciebie pytanie: jakie tematy szkoleń i DVD szkoleniowych byłyby dla Ciebie atrakcyjne? Czego chcesz się nauczyć? Chodzi mi o zarówno tematy z NLP, hipnozy i innych metod zmiany osobistej, jak i o bardziej ogólne tematy, np. skuteczna nauka czy praca z nieśmiałością.  Co chcesz zobaczyć?

To Twoja okazja do podania swoich życzeń! Swoje odpowiedzi wyślij na artur@krolartur.com lub zostaw w komentarzach tego bloga

2) A już dzisiaj, dzięki współpracy z  firmą ActiveChange mogę już w najbliższym czasie, 29 stycznia, zaprosić Cię do Krakowa na moje szkolenie The Science of Motivation:
http://www.activechange.pl/motivation.html

Obiecuję Ci wspaniały czas, niesamowicie przydatną wiedzę i bardzo praktyczne umiejętności!


Książka "Status: Dominacja, uległość i ukryta esencja ludzkich zachowań". Unikatowy tom, wprowadzający Cię w te aspekty ludzkiej komunikacji, które z jakiegoś dziwnego powodu są w psychologii społecznej pewnym tabu. Cóż - ich zrozumienie jest tym bardziej cenne. 

Dostępna w druku i jako e-book, tylko na MindStore.pl

 

Podziel się tym tekstem ze znajomymi:
Następny wpis
Poprzedni wpis