Witaj,

Pracując dzisiaj nad jednym z moich największych, jak dotychczas, projektów – wielkie otwarcie już wkrótce, dlatego uważnie obserwuj to miejsce, drogi czytelniku – zdałem sobie sprawę, że pozwoliłem sobie „odlecieć”. Tak skupiłem się na wskazywaniu na to, co nieskuteczne lub ograniczające w rozwoju osobistym, że zaniedbałem budowanie nowych, wartościowych treści, wiedzy i umiejętności.

Dlatego nadszedł czas na zmiany :)

Moim tematem przewodnim roku 2010 uczyniłem właśnie oferowanie maksymalnie wartościowych treści jak najszerszej publiczności. Od czasu do czasu wciąż znajdziesz informacje n.t. tego,  co potencjalnie ograniczające w rozwoju osobistym, ale przeważajaca większośc moich materiałów będzie się teraz skupiała na tym, co działa oraz na proponowaniu zupełnie nowych rozwiązań.

Dlatego zapraszam Cię do towarzyszenia mi w tej podróży. To będzie bardzo ciekawy rok! :)

Jako pierwszy przejaw tej ciekawości, wprowadzam nowy zwyczaj na tym blogu – co piątek, w ramach „weekendowej zmiany” dostaniesz tutaj nowe, stworzone specjalnie dla Ciebie ćwiczenie rozwojowe, tak, żeby każdy tydzień, w którym odwiedzasz tego bloga dawał Ci konkretne i praktyczne korzyści!


Masz pytanie z zakresu kompetencji miękkich/soft skills? Kanał Self Overflow dostarcza odpowiedzi z tego zakresu, dostosowanych w szczególności do potrzeb osób z sektora IT. Co tydzień nowe filmy z odpowiedziami na pytania od naszych widzów!

Przykładowe pytania:

 

 

Podziel się tym tekstem ze znajomymi:
Następny wpis
Poprzedni wpis