Witaj,

Przepraszam Cię, że ostatnio niewiele tutaj piszę. Jestem w środku wyjątkowo intensywnego okresu. Najpierw, dwa tygodnie temu, spędziłem pięć dni w górach, na Treningu Interpersonalnym w ramach Szkoły Profesjonalnego Coachingu ( www.ipri.com.pl – polecam). Następnie w poprzednim tygodniu gościliśmy w Polsce Andrewa Austina – zorganizowaliśmy z nim darmowy wieczór na Wydziale Psychologii UW,  gdzie został bardzo ciepło przyjęty, jak również 3 dni szkoleniowe, które zebrały również masę pozytywnych opini. W końcu, w tej chwili, szykuje się właśnie do wyjazdu do Leeds w Wielkiej Brytanii, gdzie Nick Kemp zaprosił nas na szkolenie które współprowadzi z amerykańskim hipnotyzerem, Doug’iem O’Brianem.  Zapowiada się bardzo ciekawy czas, zwłaszcza, że będziemy przez ten czas mieszkać z Nickiem i jego przesympatyczną żoną, Sue.

Te wszystkie doświadczenia dały mi oczywiście mnóstwo materiałów do pisania i obiecuję, że gdy tylko wrócę – materiał ten będzie się tutaj regularnie pojawiał.


Książka "Status: Dominacja, uległość i ukryta esencja ludzkich zachowań". Unikatowy tom, wprowadzający Cię w te aspekty ludzkiej komunikacji, które z jakiegoś dziwnego powodu są w psychologii społecznej pewnym tabu. Cóż - ich zrozumienie jest tym bardziej cenne. 

Dostępna w druku i jako e-book, tylko na MindStore.pl

 

 

Podziel się tym tekstem ze znajomymi:
Następny wpis
Poprzedni wpis