Witaj,

Zakładając tego bloga, obiecywałem, że pojawi się na nim nieco rzeczy, których dotychczas nie było na naszym rynku. Oto jedna z nich – pełna, nagrana na wideo sesja zmiany.  Tym, co wyróżnia to nagranie jest fakt,  że nie jest to nagranie zrobione podczas lub po szkoleniu, gdzie zmieniacz miał z klientem kilka(naście?dziesiąt?) godzin “wstępu”, zanim wziął się do pracy, gdzie działa presja grupowa, a niekiedy klient jest wręcz wstępnie “urabiany” przez asystentów, zanim pójdzie do nagrania.

W przeciwieństwie do takich sytuacji, tego klienta widziałem pierwszy raz w życiu. Mój jedyny dotychczasowy kontakt z nim, to fakt, że był on odbiorcą mojego newslettera na www.krolartur.com , oraz że wypełnił kwestionariusz, jaki standardowo wysyłam wszystkim moim klientom przed sesją.

Innymi słowy – to najczystszy możliwy przykład tego jak pracuję z klientami i jak wygląda sesja u mnie. Miłego oglądania :)


Książka "Status: Dominacja, uległość i ukryta esencja ludzkich zachowań". Unikatowy tom, wprowadzający Cię w te aspekty ludzkiej komunikacji, które z jakiegoś dziwnego powodu są w psychologii społecznej pewnym tabu. Cóż - ich zrozumienie jest tym bardziej cenne. 

Dostępna w druku i jako e-book, tylko na MindStore.pl

 

 

Podziel się tym tekstem ze znajomymi:
Następny wpis
Poprzedni wpis