Witaj,

Często fascynuje mnie to,  że tak wiele rzeczy można dostać w sieci za darmo, całkowicie legalnie… A tak mało ludzi o tym wie.

Chyba napisze na ten temat e-booka, to za dobry temat, żeby go nie poruszyć głębiej, ale na razie – przykłady takich darmowych materiałów:

Project Guttenberg – jeśli na książkę nie ma już praw intelektualnych, znajdziesz ją tutaj, w pełni legalnie. Idealne źródło dla wszelkich klasyków.

Wanna Learn – ogromny internetowy katalog stron, które za darmo uczą różnych rzeczy – od języków, przez astronomię i fizykę, a kończąc na trikach barowych i zabawach z długopisem.

NLPMP3 – wielka baza danych z wywiadami i fragmentami szkoleń z NLP, do swobodnego ściągnięcia, stworzona przez Nicka Kempa.

Innymi słowy – jeśli tylko chcesz, możesz spokojnie nauczyć się bardzo, bardzo wielu rzeczy, nie wydając na to ani grosza. W końcu łącze internetowe już masz, inaczej byś tego nie czytał ;)


Książka "Status: Dominacja, uległość i ukryta esencja ludzkich zachowań". Unikatowy tom, wprowadzający Cię w te aspekty ludzkiej komunikacji, które z jakiegoś dziwnego powodu są w psychologii społecznej pewnym tabu. Cóż - ich zrozumienie jest tym bardziej cenne. 

Dostępna w druku i jako e-book, tylko na MindStore.pl

 

 

Podziel się tym tekstem ze znajomymi:
Następny wpis
Poprzedni wpis