Marilee Sprenger prawdopodobnie nie jest nazwiskiem, które kojarzy się zbyt wielu osobom w Polsce. Mam ogromną nadzieję, że wkrótce się to zmieni, ponieważ na polu skutecznej nauki jej materiały lśnią niczym diamenty na rzucone na hałdę węgla.

Co je wyróżnia? Są napisane bardzo lekko i konkretnie zarazem. Każda kwestia jest demonstrowana na przykładzie uczniów szkoły podstawowej, a przykłady te łatwo uogólnić na innych słuchaczy. Jej metoda jest twardo oparta o współczesną wiedzę neurologiczną n.t. tego, jak uczy się mózg, ale wiedza ta nie jest „narzucana”, nie trzeba być ekspertem w dziedzinie neurologii, żeby skorzystać z tych materiałów. A nade wszystko – jej metoda wychodzi o całe mile ponad zgrane trio „mnemotechniki-mapy myśli-szybkie czytanie”, które stanowi w moim doświadczeniu podstawę ponad 90% materiałów n.t. szybkiej nauki.

Krótko mówiąc – jeśli chcesz uczyć siebie skuteczniej lub jeśli chcesz wiedzieć jak uczyć innych skuteczniej, kup tą książkę. Jest tego warta.

Ocena: 5/5 – w dziedzinie skutecznej i szybkiej nauki nie znalazłem jak dotąd niczego lepszego.


Beyond NLP w Praktyce to kurs dla wszystkich, którzy chcieliby opanować NLP i zacząć korzystać z tych narzędzi na co dzień.  Usprawnij swoją komunikację, inteligencję emocjonalną i skuteczność w codziennym życiu. Ogromny pakiet nagrań i materiałów w wyjątkowo przystępnej cenie!


Jeśli lubisz te materiały, polub i fanpage bloga :)


Podziel się tym tekstem ze znajomymi:
Następny wpis
Poprzedni wpis