Prośba o recenzje/opinie :)

Mam prośbę: jeśli czytałeś/czytałaś moje książki, poświęć chwilkę i oceń je prosze:

Talent nie istnieje: http://sensus.pl/ksiazki/opinie/talnie.htm

Opowieści Zmieniacza: http://sensus.pl/ksiazki/opinie/zaduch.htm

Pewność Siebie ( na samym dole strony) http://www.samosedno.com.pl/pewnosc-siebie-kompletna-strategia-wykorzystania-wlasnego-potencjalu,813.html

A jeśli prowadzisz blog, itp. i nie czytałeś, poproś wydawnictwo o kopię recenzencką i opisz na blogu :)

Dzięki wielkie :)


Gry Planszowe w Szkoleniach - eksperymentalne szkolenie n.t zastosowania machanizmów gier planszowych w szkoleniach rozwojowych, połączenie lat pasji trenerskiej i planszówkowej. 15 kwietnia 2018, Warszawa. Do 25 marca w przedpłacie tylko 350 zł!

 


Jeśli lubisz te materiały, polub i fanpage bloga :)


Podziel się tym tekstem ze znajomymi:
Następny wpis
Poprzedni wpis
  • Mieczysław

    Artur, w książce „Opowieści zmieniacza” w rozdziale „Papierosy prosto z szamba” pisałeś o tym że większość ludzi tak naprawdę nie chce pokonać nałogu, a później że Mira chciała rzucić palenie. Mira traktowała palenie jako nagrodę, więc nie chciała ona nagrody ? A jednak paliła tego 1 papierosa więc chciała to robić chciała nagrodę (coś pozytywnego), tak ja to rozumiem. Więc w czym różni się nie chęć do nagrody (papierosy) Miry od chęci nagrody innych (papierosy). Według mnie wszyscy włącznie z Mirą tego chcieli. Więc jak to jest w końcu ?
    Po za tym świetne książki. Brakowało mi w „Micie talentu” tego co zrobić żeby naprawdę utrzymać dążenie do celu.

    • Mieczysław – dla Miry nagrodą mogło być cokolwiek innego, natomiast faktycznie chciała się pozbyć nałogu, tylko nie wiedziała jak. Tymczasem większość osób, które przychodziło do mnie z paleniem (i podobne są doświadczenia kolegów po fachu, z którymi rozmawiałem), ma bardziej postawę w stylu „W sumie, to ja nie chcę rzucić palenia, ale wiem, że powinienem. Przekonaj mnie, żebym chciał rzucić, a potem pokarz jak rzucić.”

      Co do „Talent nie istnieje” – niestety, nie mam dprostej odpowiedzi p.t. „co zrobić, by utrzymać dążenie do celu”, nie wiem, czy taka prosta odpowiedź istnieje. Może poza „Zacisnąć zęby i ruszać do pracy” (lub, jak to doskonale przetłumaczył Michał Ptaszyński w GTO „Jaja w garść, kokodżambo i do przodu.” ;) ).