Nowy wygląd

Jak Wam pasuje? Zostawić? Wrócić do starego? Zrobić coś jeszcze innego? Komentujcie i dajcie znać :)


Gry Planszowe w Szkoleniach - eksperymentalne szkolenie n.t zastosowania machanizmów gier planszowych w szkoleniach rozwojowych, połączenie lat pasji trenerskiej i planszówkowej. 15 kwietnia 2018, Warszawa. Do 25 marca w przedpłacie tylko 350 zł!

 


Jeśli lubisz te materiały, polub i fanpage bloga :)


Podziel się tym tekstem ze znajomymi:
Następny wpis
Poprzedni wpis
 • Arturze, powiem tak. Kierunek obierasz dobry. Im prościej, bardziej kontrastowo i czytelniej tym bardziej biznesowy charakter. Ten wygląd kojarzy mi się ze startowym wyglądem zaraz po instalacji (http://tiny.cc/ub3sfw). Podaj jeszcze ze dwie propozycje ze zbliżonym do obecnego motywem. W nagłówku masz przewagę koloru zielonego. Może dasz jakieś zielone akcenty w którejś z części bloga.

 • Generalnie podoba mi się o niebo bardziej od poprzedniego, ciemnego szablonu. Jedyne co mnie nieco irytuje, to bardzo wysoki banner na górze (zajmuje pół strony!), który od razu zmusza czytającego do scrollowania w dół. To chyba jedyna rzecz, jaką bym jeszcze zmienił.

  Ale zdjęcie oczywiście ładne :)

  • Michał, ten banner i tak jest przycięty o ok. 40% ;) Eksperymentowałem z różnymi rozmiarami, ten wydaje się najbardziej zrównoważony z tego, co testowałem jak na razie, ale może jeszcze się pobawię.

 • Radek Olszak

  Arturze zaczytałem się we wpisię o ezoteryce i całkowicie nie zauważyłem nowej szaty graficznej.
  Tak jest lepiej. Przeszedłeś na jasną stronę mocny z tej ciemnej ezoterycznej:)
  O wiele bardziej lubię jasne szaty. Jasne tło ciemna czcionka . Lepiej to sie czyta i nie zostają „myszki” przed oczami

 • Mieczysław

  Tak jak pisał Daniel”Ten wygląd kojarzy mi się ze startowym wyglądem zaraz po instalacji ” dlatego dałbym więcej ozdóbek. Poprzedni zdecydowanie bardziej mi się podobał.

 • Mieczysław

  Do tego między innymi opis na poprzednim bannerze przyciągał mnie na tą stronę: rozwój, zdrowa kariera, szczęście itd.

 • Maciej

  Nowy wygląd jest dobry – czysty, jasny, przejrzysty. Do tego duży plus za dobre ostylowanie mobilne – poprzedni wygląd kiepsko czytało się na telefonie.