Co tam w sieci piszczy #36

Co ciekawego warto przeczytać w sieci? Jak zawsze mieszanka materiałów polskich i angielskich. Miłej lektury :)


Z każdym odcinkiem „Prawdziwych Żon” dusza Ameryki umiera (ang) – przegląd badań o tym, jak medialne pokazywanie luksusu może mocno zniekształcać nasze postawy


Witamina C za 140 zł. Jak robi biznes Jerzy Zięba – następnym razem, gdy ktoś Wam coś napisze o tym jak to farmacja trzepie kasę, rzućcie mu tym linkiem. Farmacja ma chociaż badania na skuteczność swoich rozwiązań.


Wykorzystanie probiotyków powiązane z „mgłą mentalną” (ang) – dyskusja n.t. wpływu flory bakteryjnej na umysł jest dość popularna od lat, ale brak trochę mechanizmów. Tu mamy jedno z pierwszych badań (choć małej skali niestety) dające jakieś propozycje w tym zakresie.


Co to znaczy zdrowy? Kwalifikowanie klientów do pracy coachingowej – wartościowy materiał Maćka Świeżego dla wszystkich coachów


Jak Ameryka wykorzystuje ziemię? (ang) – bardzo ciekawa infografika wraz z omówieniem, nie sądziłem naprawdę, że tak to wygląda.


Gorzka pigułka – jak niefajnie zestarzał się pierwszy Matrix – i dlaczego?


Intelektualista na którego zasługujemy (ang) – obiecuję niedługo poświęcić nieco czasu Petersonowi, ale dla niecierpliwych, ten artykuł jest świetny :)


Co się dzieje w Imagination – jakiś czas temu recenzowałem książkę Fakap… Oto nasz polski Fakap…


Nie ma lepszego wieku na szaloną fryzurę niż dzieciństwo (ang) – o tym jak rodzice hamują często bezsensownie dzieci.


Jak Rosjanie manipulują Polską? – dobry artykuł o geopolityce


Jak seksizm Pixaru zniszczył moją wymarzoną pracę (ang) – bo to temat o którym warto pisać tak długo, dopóki się nie skończy


Czas pożegnać modę na bycie eko? – dlaczego bycie eko nie zawsze służy przyrodzie?


Ukryci na widoku (ang, grafika) – świetna akcja trollingu ze strony kilkorga działaczy LGBT


Dlaczego podążanie za pasją to straszna rada (ang) –  i co robić zamiast tego?Zgodnie z zapowiedzią, rozpoczynamy Finalną Wyprzedaż ChangeMasters. Te produkty nie będą już do kupienia po Brexicie - chcę uniknąć zamieszania w rozliczeniach z właścicielami praw autorskich. Ponieważ potrzebuję dwóch tygodni na domknięcie kwestii z nimi, do 15 marca wszystkie produkty ChangeMasters (Andrew Austin, James Tripp, Michael Perez) są w promocji 50%, a po tym terminie TRWALE znikną ze sklepu. (Oczywiście wszyscy, którzy kupili, będą wciąż mieli dostęp.)
 
W ofercie materiały m.in. n.t. skutecznego coachingu, hipnozy, pracy z metaforami, utraty wagi czy rozwoju biznesu coachingowo-szkoleniowego.
 
(Sytuacja mogłaby się zmienić gdyby jakimś cudem Brexit jednak nie miał miejsca, ale jest to obecnie mocno wątpliwe.)
 
Pełna oferta dostępna jest TUTAJ

Podziel się tym tekstem ze znajomymi:
Następny wpis
Poprzedni wpis