4dev – Panel Dyskusyjny (Wideo)

Na tegorocznej konferencji 4Developers brałem udział m.in. w panelu dyskusyjnym n.t. branży IT w Polsce, komentując jej sytuację z perspektywy trenera umiejętności miękkich. Mam nadzieję, że będzie to dla Was ciekawy materiał.

Zgadzacie się? Nie zgadzacie? Chcecie coś dodać od siebie? Zapraszam do komentowania poniżej.Gry Planszowe w Szkoleniach - eksperymentalne szkolenie n.t zastosowania machanizmów gier planszowych w szkoleniach rozwojowych, połączenie lat pasji trenerskiej i planszówkowej. 15 kwietnia 2018, Warszawa. Do 25 marca w przedpłacie tylko 350 zł!

 


Jeśli lubisz te materiały, polub i fanpage bloga :)


Podziel się tym tekstem ze znajomymi:
Następny wpis
Poprzedni wpis
 • Bekier Piotr

  Fajnie Artur że takie rzeczy wrzucasz, dobrze się tego słucha. Jeśli masz więcej takich konferencji czy wywiadów które możesz u siebie publikować to sugeruje to robić :) tym bardziej jak czujesz deficyt tematów.

  Tym bardziej że jak się tak na ciebie patrzy i słucha a nie czyta to wydajesz się być zupełnie inną osobą (tak a pro po twojego poprzedniego wykładu który zamieściłeś w którym wspominałeś o grze statusowej pod kątem tego jak piszesz i jaką mowę ciała stosujesz)

  Fajnie też posłuchać innych osób nawet jeśli to nie jest branża rozwojowa. Zastanawia mnie jednak czy były jakieś kwestie poruszane przez twoich kolegów które zapaliły lampkę pt „nie masz racji” albo „masz mało skuteczne podejście to kwestii x” które chciałeś poruszyć i poprawić ale gryzłeś się w język i mówiłeś to nie czas i miejsce?

  • Kamil Kaczmarek

   Oj tak, Artur na żywo sprawia zupełnie inne wrażenie niż w sieci.

  • Wydaje mi się, że tam gdzie się nie zgadzałem, starałem się dawać znać o tym. Ale generalnie podejścia mieliśmy dość podobne.

   • Bekier Piotr

    Wiesz jak oglądałem jak się wypowiadasz to ciężko było dostrzec to że nie zgadzanie się, ale może po prostu było to dla mnie bardzo subtelne. Oczywiście nie traktuj tego jako jakiś zarzut :).